Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diera medzi nohami

cccp

vsetko sa da ovplyvnit, svalova hmota sa da nabrat presne na takych miestach ktore cvicime... a \\\"diera\\\" medzi nohami je sexy ;-)

Otaznicka

Aha... Dakujem za vysvetlenie ;) tak ako vidim, aj ty si ma len presvedcil o tom, ze to,z coho sa zeny zenam smeju az vysmievaju, je pre "chlapcata" sexy a pritazlive :D

wreck

wreck je len take chlapca, zivotom znicene, ale duchom stale mlade. :-)

camel toe je mily nazov pre situaciu, kedy oblecenie tak dokonale kopiruje telo zeny, ze cezen vidno obrysy pusinky. nejako takto...

www.prewallpapers.com

a vola sa to tak preto, lebo to pripomina...

3.bp.blogspot.com

:-)

camel = tava, toe = prst na nohe, cize spravne by sa to malo pouzivat v tvare camel toes.

a je to jedna z dalsich mimoriadne carovnych veci na zene, ak by zase boli dake pochybnosti. :-)

Otaznicka

Wreck a ty si muz ?? No mozno zo zadu ta diera dobre vyzera pre vas chlapov :D ale spredu? Ja neviem, mne sa to vobec nepaci a nie som s tym spokojna. A co je camel toe? Asi budem za blbu, ale fakt neviem :)

wreck

:-) to len skresluje to zkradlenie na hladine. podla mna je to carovne. mohlo by byt aj menej, ano, ale moze to byt aj takto. pre mna.

wreck

otaznicka, fyi, to je nieco tak neopisatelne pritazlive na zene, ze to ani neviem opisat. a je to jedna z tych fyzickych crt, ktore su ocarujuce prave aj v rifliach.

image.yaymicro.com

mmm... k dokonalosti tomu chyba uz len camel toe. :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diera medzi nohami - Fórum - ZDRAVIE.sk