Problemy s ocami

Príspevok v téme: Problemy s ocami
cisty

Od malicka vidim horsie na prave oko pravdepodobne ide o tupozrakost kedze nezaostrim ani na blizko ani na dialku na lave oko vidim bez problemov.Bol som s tym pred casom u ocnej ta mi povedala ze zatial na to netreba okuliare.Lenze moje problemy zacali vznikat posledne mesiace na pravom oku som zacalpozorovat ciernu bodku ktoru som hlavne vnimal na bielom povrchu jedna sa o zakalky v sklivc lenze nechapem preco sa mi vytvorili aj v tom "dobrom" oku a omnoho vacsi "priesvitny had" s dvoma ciernymi bodkami celkom tomu nechapem kedze tento problem maju vacsinou kratkozraki ludia ze preco mam zaklaky aj v mojom podla mna zdravom oku.Dokonca mam dalsi problem v tme vidim ako keby biele snezenie pred ocami aj na jedno aj druhe oko ale ohladom toho som nenasiel nic na internete.Chystam sa znovu za ocnou kvapkam si kvapky jodid draselny a sodny 4x za den jedna kvapka ale bez zmeny.Zakalkami teraz trpi strasne vela ludi co pocuvam ze az 80 percent som clovek co sa dost sleduje a ze vraj to vnimaju najviac takyto ludia.Vie mi niekto moj problem objsanit?Vopred za rady dakujem

Dobaxus

Viem že je tento článok dosť starý ale ja mam ten istý problém. Vidím priesvitne hady hlavne v noci. V tých hadoch vidím nejaké logické hologramy a dokonca vidím priesvitný dážď aj cez deň ako v matrixe. Čo to je? Veľmi sa trápim psychicky, pretože ani netuším o co sa jedna. Mam pocit ze mi tie hady chodia po celom tele a sú inteligentné. Ak si dám slúchadla a pustím nahlas hudbu, tak mi dávajú najavo ze im to vadí ale co je horšie, že mi to dávajú najavo tak, že to cítim na srdci alebo v mozgu. Dráždia mi srdce a mozog aby som to stíšil a zaujímave, že reagujú na štýl hudby. Neviem co to znamená ale počujem lepšie aj keď mi píska a cvrliká v ľavom uchu a vôňu cítim oveľa jasnejšie a aj chuť. Nemyslím si že je to schizofrénia. V noci vidím ako by sa nado mnou niečo pohybovalo a tiež ma to zobúdza zo spánku a to pravidelne o 2:00 a o 6:00 ale keď som začal o tom písať s manželkou tak už ma to zobúdza nepravidelne. Tiež mám pocit že ma sledujú. Trvá to asi 1 mesiac.

modráčik

cisty:moja teta je uz po viacnasobnej opetracii,je to starsia osoba a zrejma nebola urobena az tak dobre.Na jedno oko uz nevidi vobec.Ako uziva prirodne doplnky vyzivy,tak sa jej druhe oko, na ktore este vidi, uplne stabilizovalo,jednoducho sa to nezhorsilo, hoci sme cakali, ze bude uplne slepa....Kvapka si don aj viackrat za den prirodny produkt-cize nie chemiu!-a este aj uziva vnutorne doplnok vyzivy na vyzivu oka.Myslim, ze aj Tebe by taketo produkty len prospeli,najma, ked mas svoj nazor na operaciu taky, aky mas...Aj ja, nielen na operaciu oka.....Ak chces,napis na moj meil,mozeme si povedat viac.

cisty

A jedna sa u mna naozaj o tupozrakost?Ked nevidim dobre pravym okom ani do dialky ani do blizka?Aj ked vacsie pismena precitam...pamatam si ale ze u deckej doktorky som cital oboma ocami dobre ked som chodil na preventivne kontroly...

cisty

Nosis aj okuliare? Tak mna by na operaciu tak ci tak nikto nedostal takze to nie je pre mna az taka zla informacia mam na nazor operacii oci vlastny nazor. Mna by to ani nehnevalo skor mi vadia tie zakaliky a cim sa sa na to sustredim tym mi viac vadia. Pri sporte ked sa sustredim na inu cinnosti vobec ich nevidim je to na nervy...

Krasomil

Bohužel ti neporadím, ale taky mám tupozraké pravé oko a levé je v pořádku. Ty problémy co máš, bys měl řešit u očního lékaře a ne tady, tady dostaneš laické rady, oční lékař nebo lékařka by ti na to měli odpovědět. U toho pravého oka taky nemůžu zaostřit na blízko ani na dálku a taky jsem si všiml, že když se dlouho dívám na jedno místo a druhé oko mám zakryté, tak mi začíná jako by černat před očima, prostě mizí obraz. Bohužel tupozrakost se nedá odstranit lejsrem, údajně je to problém v mozku a ne samotného oka.