Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

1 tyždeň 2kg dole

Príspevok v téme: 1 tyždeň 2kg dole
lukasenko600

Ahojte vsetci tak po 7 rokoch som sa uz konecne odhodlal s mojou vahou 103kg nieco spravit.Riadim sa radami Mira Veseleho zacal som 23.1.2012 a uz mam 2kg dole,snazim sa prijat 5500kj denne jem vela zeleniny vobec niesom hladny zjem skoro 2kg jedla denne a pritom som sa uz zbavil 2kg dufam ze to tak pojde dalej a ze moje odhodlanie vydrzi az do mojich predsavzatych 78kg.Nechudnite dietami je to zaruceny jojo efekt kazdy kto si prestuduje nieco ako funguje nas organizmus zisti ze dietou nikdy neschudnete natrvalo za kazdou dietou naberiete vahu naspat aj o nieco viac znicite si metabolizmus a potom budete plakat ze sa z vas stali tucibomby nehladujte !!!! chudnite !!!!

MetallicA

ked diétujete, dáte si na obed aj také že cestoviny s pesto omáčkou, vyprážaná cuketa s ryžou, na raňajky chleba? či nie? Sladké ja nejem ale tak toto no aj hej no ale nie vždy

bekyna

pozri mne je to jedno :D ved kazdy robi tak ako vie, podla mna jedol malo, ktovie ako je na tom teraz neviem no :/ ale tak chudni ako chces ja som Ti chcela poradit, z vlastne skusenosti :) a 2kg za tyzden sa Ti zda v poriadku hej? no ok :)

bekyna

:D tak si kukni jeho stranku tam si vypocitaj BMI a kolko by si mal prijat, ja Ti nechcem zle len poradit ked som Ti to pocitala ja tak orientacne neviem tvoj obvod pasu tak by si mal prijat cc 8500-9500 kj, ale tak rob ako vies,

lukasenko600

bekynka ja som nedrzal ziadne diety a neviem co tu pisete ze je to malo ked mi vsetko podla energetickych tabuliek sedi bielkoviny tuky aj sacharidy no ja mam toho na sebe dost cca 25kg navyse :)

bekyna

no ja som nesla z nejakej extra vysokej vahy a tak som uz potom iba udrziavala mala som cca 64 a schudla som na 51 viac som nechcela ist dolen a vysku 165, a tak 6500 je uz lepsie ja mam tiez tak nejak 6500-7000:) este aj vyse ked citim ze je to malo :) ale drzim prsty, ja som zacinala tiez na malom prijme lebo som mala spomaleny metabolizmus od diet atd.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

1 tyždeň 2kg dole - Fórum - ZDRAVIE.sk