1 tyždeň 2kg dole

Príspevok v téme: 1 tyždeň 2kg dole
lukasenko600

Ahojte vsetci tak po 7 rokoch som sa uz konecne odhodlal s mojou vahou 103kg nieco spravit.Riadim sa radami Mira Veseleho zacal som 23.1.2012 a uz mam 2kg dole,snazim sa prijat 5500kj denne jem vela zeleniny vobec niesom hladny zjem skoro 2kg jedla denne a pritom som sa uz zbavil 2kg dufam ze to tak pojde dalej a ze moje odhodlanie vydrzi az do mojich predsavzatych 78kg.Nechudnite dietami je to zaruceny jojo efekt kazdy kto si prestuduje nieco ako funguje nas organizmus zisti ze dietou nikdy neschudnete natrvalo za kazdou dietou naberiete vahu naspat aj o nieco viac znicite si metabolizmus a potom budete plakat ze sa z vas stali tucibomby nehladujte !!!! chudnite !!!!

lukasenko600

bekynka 5500kj ma Miro napisane aj v jeho knihe ja ich na kj nedodrziavam vzdy mam este nieco navyse cize to vzdy prekrocim na okolo 6500kj co uz odporuca aj v knihe ktoru aj vlastnim,a kolko sa ti podarilo uz zhodit?

bekynka

Lukasenko, tak to Ti odporucam vratit sa na stranku Mira a studovat este viac, lebo to co si napisal fakt nie je podla jeho rad vyvazene :/ a prijem 5500 je zalostne malo, na to ze si chalan, ak by si chcel nieco poradit kludne napis, aj ja sa radim jeho radami a myslim ze som uz celkom zbehla v tomto po cca roku a pol :)

mattod.

ja som vobec nechudol (nie tak,že sa mi nechcelo) ale tak,ze som o tom vôbec nevedel. celé leto som hrával,futbal ,bicykloval sa a islo to samo.ani neviem jak.a je to aj o strave.jem 5x za den v3hodinovom casovom rozdiele.a cvicenie.to je cele. a kolko mas rokov inac?

lukasenko600

Melisa ved aj ja by som zjedol este kybel dalsich veci ale ak nechcem mat za rok 120kg musim sa trosku krotit a mysliet aj do buducnosti chudnutie je hlavne o planovani ja viem je to neprijemne a tazske ani mne sa moc nechce ale uz nechcem byt tak hnusne tucny

Melisa_

juuj tak to ja by som umrela od hladu, mna zelenina nenasyti iba som z nej ešte viacej hladna a k tomu jogurtu by som potrebovala aspon 2 lupačky :-)

lukasenko600

ahoj ranajky 60g ovsenych vlociek zalejem mliekom okolo 10 napriklad biely jogurt+napr surovy kalerab obed napriklad varene zemiaky zmiesane z mrazenou zeleninkou plus kuracie prsia alebo ryby vsetko varim v parnom hrnci,okolo 4 si dam daaku zeleninku alebo zeleninvy salat na vecereu mi zvycajne ostane este nieco z obedika plus zajem dajakou zeleninkou a dam si este lyzicku oliviveho oleja a ked som este hladny tak dam napriklad uhorku je strasne velka dobra a ma minimum kj jedalnicek si musis ale urobit sama pretoze kazdemu chuti nieco ine