velka bolest pri vnikani

Príspevok v téme: velka bolest pri vnikani
Rhino

Damy, ale aj pani ktori viete poradit prosime vas o radu.

sme s priatelkou uz vyse roka, velmi sa lubime a po vzajomnej dohode by sme chceli zacat aj sexualne zit. do teraz sme si uzivali inak ako sexom (drazdenie, masturbacia a podobne). priatelka bola asi pred mesiacom u lekara kvoli HAK, lebo mavala nepravidelny cyklus a velmi bolestive krce. vcera pri traveni spolocnych chvil priatelka chcela vyskusat ake to je, tak si moj penis pomaly vtlacala do vaginy, ale neslo to a velmi ju to bolelo, skoro plakala od bolesti. davali sme pozor aby bola dostatocne vlhka a presvedcil som ju na pouzitie kondomu ale nepomohlo to.

obaja sme predtym este pohlavny styk nemali tak sme z toho obaja trochu vystraseni.
priatelka mala s predchadzajucim partnerom styk prstami, pravdepodobne chlapec nedaval pozor, lebo ju to bolelo a krvacala, z toho predpokladame ze pravdepodobne prisla o panensku blanu. rozmyslame, ze by sme nabuduce pouzili lubrigacny gel.

prosim viete nam poradit co moze byt pricinou tych bolesti pri snahe vniknut do posvy? je mozne ze moj penis nie je vhodny pre jej vaginu? pripadne by pomohlo postupne roztahovanie a trening?

nechceme sa nikam uponahlat, len nechcem aby pri tom trpela a chel by som aby si to uzila.

MS9

A inac dost vela pri tom dokaze spravit aj poloha...Predpokladam ze ste.nato sli s misionarom vsak?mne zase bolo prijemnejsie ked som bola hore a slo to ovela lahsie :) a doteraz tu polohu milujem najviac na svete ;)

MS9

To tu tak chodi ;) vacsina sa tu len navaza do kazdeho a provokuje...No najlepsie je nevsimat si to. Ale spat k tvojmu problemu. My s partnerom sme to mali tak isto, mna to neskutocne bolelo a vzdy sme to teda radsej ukoncili. Az po case nas napadlo pouzit lubrikant a uz to slo :)) aj ked nolest trochu bola ale o dost mensia, a aj tie tlaky ale to je normalne :) a teraz uz si uzivame vzdy krasne milovanie :))) treba skusat,vela stastia a hlavne aj trpezlivosti a uvolnenie ;)

Rhino

janek: taketo rady si nechaj, ide nam o to, aby sme si to obaja uzili a navyse obaja sme abstinenti

emy dakujeme za reakciu, vcera to uz islo, bolo to fakt pekne :) no dnes sa scasti aj podarilo ale zas tam boli bolesti, tlak, tak sme to predcasne ukoncili. asi nam nezostava nic ine ako skusat a trenovat.

zaujimave je, ze sa tu na fore riesi kopec inych nezmyselnych otazok, ale ked potrebuje clovek serioznu odpoved na serioznu otazku tak sa nedocka, smutne :(

Emy6

Ahoj, zacnem asi tym, ze my sme boli na tom s priatelom uplne rovnako... A prisli sme len na to, ze cele to bolo v tom, ze sme si to planovali. A ked clovek zbytocne vela rozmysla, nemoze sa uvolnit. Priatelka ma trosku mozno strach, preto nieje dokonale uvolnena. Aj ked velmi chce. je tam te blok. Tak nejak sa to vola. Skuste na to netlacit, a ked to pride nenazdajky, uvolni sa...V druhom pripade, len skusat a skusat. Drzim palce