Svalové zášklby

Príspevok v téme: Svalové zášklby
sumec1977

Pekný deň, dnes je tomu týždeň čo sa mi prejavujú po celom tele svalové "zášklby". Prirovnal by som to k tiku v oku ktorý už asi každý z nás mal. Najprv to bolo len na jednom mieste konkrétne na mieste "solar" :-) trvalo to 12 hodín, kým som nešiel spať. Ďaľší deň to bolo na ramene. Posledné dni však cítim tieto tiky po celom tele, ani nie tak cez deň počas práce keď sa híbem ako skôr večer, ked si ľahnem alebo len tak sedím v kľude. Nasadil som si Magne B6 tbl, 3-4 denne no zatiaľ sa to nejako nezlepšuje. Moja povaha je skôr citlivá, častejšie som nervózny,jemne depresívny typ, v novembri som mal dosť veľký stres lebo som mal problémy zo žalúdkom a čakal som na výsledky gastra. Od oktobra mám problém aj s jedným okom, neustále mi slzí a je začervenané. Lekárka mi povedala že to je nejaký vnútorný zápal a dala mi Tobradex masť a keď si dám do poriadku žalúdok, zuby (mal som zápal)a oko sa nevylieči, mám prísť.Oko síce už neslzí ale občas je ešte začervenané. Bojím sa aby to nebolo niečo podobné ako Skleróza... Po akom čase ak mi nezaberie magnesium by som mal navštíviť neurologa ?
Inak užívam lieky na Accupro(tlak), Aerius (alergia) mám 34 rokov, 72 kg dosť športujem (bicykel) a teším sa z dvoch malých detí...

sumec1977

Pre sofi 12...
Ahoj, tak dnes je december a tiky sú cítiť stále na mojom tele. Niektoré dni sú úplne v pohode a niektoré mám pocit že tikám ako hodinky.
Začal som po rokoch opäť chodiť k imunologovi, teraz som dobral dávku injekcií na imunitu a začal brať injekcie na alergiu. Užívam B-komplex, už od februára, a druhú fľašu Aloe vera gelu. Oko ktoré som spomínal mám etš občas začervenané, občas bolí ale už neslzí...
Tak asi tak..

sofi12

Dobrý deň,ja mám svalové zášklby po celom tele od marca 2012,neskôr sa pridalo brnenie a vnútorny tras celého tela.Pravé oko má bolí tiež od februára-očné vyšetrenie ok-v noci keď ho idem otvoriť cítim veľkú bolesť.Bola som u 3 neurologoch,absolvovala som rôzne vyšetrenia,imunolog.,interné,štítna ž.,nosné..,cievne,Ct mozgu,MR mozgu,RHB chrbtice,krv-miner.,svalové enz.,rôzne iné ok,od marca beriem magne b6,neurol 0.25-1x,calcium 500mg.Je september 2012-pomohlo Vám niečo -napíšte.Má niekto podobný stav?

sumec1977

bonaD, ďakujem za info :-) viem že to treba dlhodobejšie užívať, ja mám aj dosť jednotvárnu stravu, snažím sa denne aspoň 2 jablká zjesť (slovenské), zeleninu cez zimu skoro vôbec nejem, nechutí mi tá talianská, holandská a pod.....

bonaD

Ja to mám už roky. Tým, že máš zášklby, dáva ti telo najavo, že mu niečo chýba. Ak zješ napríklad ten banán, nepomôže ti to hneď, ale časom by sa to malo stratiť. Veď žiadne zázraky sa nedejú na počkanie. Mrkvová šťava má v sebe tiež neuveriteľnú silu. Ja so brala tiež tabletky MILGAMMA. Je to kombinácia vitamínov skupiny B /B1, B6 a B12/.

bonaD

Magnézium aj B-komplex je dobré, že berieš, ja mám tiež takéto zášklby svalov po celom tele. Pomôžu ti aj banány - obsahujú draslík, a taktiež odšťavená mrkva.

sumec1977

Kua, tiky neprestávajú :-( Aj ked je to lepšie...
Mám výsledok krvi, zvýšenú sedimentáciu 12/40 a ASLO 216. lekár zatiaľ povedal že ten zápal nebude riešiť, mám ísť k zubárke, v piatok budem mať ďaľšie výsledky na pľúcne chlamýdie, boreliozu a pod.
Bol som aj u očnej s okom, zápal tam nie je aj ked je začervenané, dotal som akurát okuliare lebo sa mi zhoršil zrak.
stále užívam magnesium a B.komplex-Forte

ľudia, tak poradte, kedy ísť k neurologovi ? :-)