Ako sa odmilovať?

natusa42

karlicka uf,no chapem...on ma uz svoje odzite ..hm ..
tak vybodni na neho sem tam ...neozvi sa ..neporezvanaj mu hned,neodpisuj okamzite na sms,maj ho trosku akoze nma haku ...a maj pass ...ved to je take lahke :)ja som to robila pocas celeho vztahu,aj ked som za nim salela,ale aby to nevidel proste :) tvar sa ,ze ti nejde onho az tak ...ved to je take jednoduche a hlavne sa nedivaj nanho ako na obraz panny marie

karička

Ja mám 20, on 27.. mal už predomnou viac vzťahov. Ja ešte žiadny. NErobila by som to, ale on sám mi povedal, že potrebuje ženu dobývať, a nie vidieť že bez neho nemôže žiť. vraj to majú muži v povahe. Preto chcem nebyť na ňom taká závislá.

natusa42

kolko mate rokov ?kolko mal on vztahov pred tebou ??

si mozno len romantickejsie a jemnejsia ako on,nic viac,nic menej ..

poviem ti len jednu jedinu vec ..mne TOTO znicilo vzutah,resp sa pod koniec aj toto podpisalo,co robis teraz ty ..!!!! nerob to ..prosim ta ,ak si chces zachranit a udrzat vztah ...neurob tu istu chybu ,co ja

tiez som to vnimala ako ty scasti ,(mozno trosku inak,ale v konecnom dosledku to iste) a pokazila som si tym cely vztah,odcudzila som sa mu hrozne a teraz ho uz nedokazem ani len milo oslovit ..lebo ked sa raz das na drahu "odmilovania sa ",tak to ma fatalne nasledky....a vazne to myslim..neurob taku kravinu

karička

Chcem sa odmilovať jedine preto, lebo on sa predpokladám už viac nezamiluje, keď sa nezamiloval doteraz. A polienka do lásky by sa mali prikladať v rovnakej miere. Tak poradí mi niekto, čím mám začať?

karička

Veď práveže všetko je super. Len to ma mrzí, že ja som zamilovaná až po uši, a preňho to nie je nič neobvyklé.. berie náš vzťah ako "normálnu, prirodzenú vec" , a nedokáže sa tak tešiť z hocijakej somariny ako ja.

Meretseger

Jasné, ale netreba to preháňať, J111. V prvom rade vzťah, kde jeden viac dáva a druhý berie (hoci nemusí iba brať, iste) nie je okej, a myslím si, že čím viac je namotaná, tým horšie môže byť prípadné sklamanie. Prvýkrát je to asi prirodzené, byť z toho absolútne namäkko, ale predstav si rozchod, ktorý ťa potom zasiahne natoľko, že ti to poznačí aj ďalšie vzťahy, ako sa to stalo mne (a keby len to :-/).
Je zaujímavé, že sa to po dvoch rokoch neustálilo. Nemáš ho totálne idealizovaného, karička? Však si predstav všetky jeho chyby, musí nejaké mať :o) Pristupuj k vzťahu realisticky, koniec koncov, často to nie je žiadna prechádzka ružovým sadom. Alebo vo vašom prípade je? Potom by ostávalo len ticho závidieť...

karička

No práveže sme spolu už dva roky. A mne sa zdá, že čím ďalej, tým viac som z neho mimo. Preto to chcem brzdiť.

Meretseger

Ako dlho si vo vzťahu? Možno je to len prvotná vášeň, hoci z vlastnej skúsenosti viem, že tá pretrvá aj pol roka (a potom ma ten parchant nechal a dopadlo to veľmi blbo).