čo to je ?

Príspevok v téme: čo to je ?
natusa42

dobrý den,
kedže mám akné,tak používam týžden castelan -takú vodičku ,a potieram si tým tvár ,a zrazu ju mám celú červenú,páli ma ,bolí,svrbí hrozne,a šúpe sa mi pokožka,nechápem,o čo ide ?
ked si dám make up,snažím sa dôkladne si tvár vyčistiť ,aby sa "nezrazili " ,ale nechápem ,kde je problém ..
najprv mi to skvele vysušovalo tie akné prvé dni,ale teraz už dva dni ,od včera pociťujem tieto hrozné príznaky ..o čo môže ísť ?
aj som si tvár umyla ,ale stále to hrozne cítim ..

dakujem za vaše rady

natusa42

daniela
no ved to nao,musim sa s niekym o tom poradit,preto som to aj daqla na forum,myslim,ze je tu dost odbornikov,ktori by radi a vedeli poradit,co s tym ..
myslis,ze mi to mohlo vyvolat alergicku reakciu,az takto ??prepna a...:(:(
a cistu vodou uz umyze,krem sa bojim davat na to :(

xdanielax

no kazdopadne to nedavaj na seba az kym sa neporadis s niekym, bud s tou znamou, alebo s lekarnickou.
Zatial, ak mas, by som si dala nejaky liek proti alergii. Nemas doma nejaky Zodac alebo dithiaden napr?
umy si to cistou vodou, a nakremuj nejakym jemnym obycajnym kremom. Snad aj trochu mastnejsim. snad to prejde :)

natusa42

lenže ..ja som to nemala od lekarky,ani z lekarne,to mi dala jedna znama lekarnicka ,resp mojej mame ...ze je to proti vyrazkam,ale neviem,co mam teraz robit ...ale je to hrozne scervenana tvar,horuca,pali ma to ,svrbi,a supi sa to hrozne !! neviem vsak,ci to tak nema byt ..ci to ta vodicka nezapricinuje,chapete ..aby sa mi ta koza porusena zisla ...prave preto chcem odbornika ..na to

xdanielax

predpokladam, ze alerigia na dany pripravok. Urcite ho nepouzivaj. Chod sa spytat svojej lekarky, kt. ti vodicku odporucila, resp. ak si to kupila v lekarni, chod sa poradit tam. Urcite si to uz nedavaj.