PC _SURNE!!! POMOC

Príspevok v téme: PC _SURNE!!! POMOC
ajajajja

potrebujem surne pomoct, dala som si do pc aplikaciu, ale som to nejako pokazila, neviem ešte s tým robit, ale vraj tam kde sa niečo nainštaluje, tak už to presuvat vraj nemožem, lebo to podrbem...a som to presunula a ta aplikacia mi už nešla...a tak som ju zmazala..chccela som si ju ale do pc hodit nanovo..ale už to nejde, lebo ta tam je stale..neda sa odinštalovat..aj ked som ju už zmazala..no zmazala ale neodinštaalovala..a dako sa to pokrafralo a nejde odinštalovat, ani nanovo sa dat..ani nič..ach..prosim pomoct..dakujem

ajajajja

ale ked sa mi to podrbalo, tak mi ani net nešiel, dako mu ten den šibalo, a nemohla som si prečítat tie rady, čo ste mi pisali:D tak som to opravila nejako sama, D:D:D: nakoniec:D

ajjjajja

Dakujem pekne.

Lost - mam win7 a hej, podarilo sa to ptm:-)))
som zmazala praveže tie veci, čo boli na odinštalovanie asi:D
No ale ptm som to nejako opravila, ako si vravel tam, ten register či čo. a to ptm odinštalovalo užm tak sa mi to podrilo dat het, a nanovo nainštalovat. diki moc!!:-)

martinmlm

Ja keď dačo do...toto tak som dal obnoviť na určitý datum /ako sa to volá?/ a a počítač sa dá do stavu pred nainštalovaním programu.

lost

Hm, mas Windows XP alebo Windows 7, ci nieco ine?

Skus takto nieco (ak xp)
start > ovladaci panel > pridat alebo odobrat programy a tam si najdi v zozname ten program a odstran ho.
ak mas win 7 tak:
start > ovladaci panel > programy a funkcie a tam to iste, najst a odinstalovat.

teoreticky by sa to mozno dalo iste cez start > a tam mas programy (vsetky programy) alebo nieco na ten sposob, tam bude nejaka zlozka, napr. nazov programu, alebo nazov firmy toho programu, a tam bude odinstalovat..

I ked problem moze byt asi v tom, ze ked si odstranila tie subory ktore to maju odinstalovat, tak sa to nebude dat odinstalovat, tak potom hmm.. asi tento program
www.safer-networking.org
Spybot - Search & Destroy©® 1.6.2
tam mas na pravo DOWNLOAD
a ked ho nainstalujes, tak sa da opravit register..
(v nom budu nastroje > neplatne registre)
a ked ti to zmaze, tak by ti to malo dovolit znovu nainstalovat..

A ak nie, tak to mozno pojde nejak inak :)