Neznesitelne pichanie a palenie v posve POMOC

Príspevok v téme: Neznesitelne pichanie a palenie v posve POMOC
taurusk

Dobry den/vecer

Uz tyzden mam problem s neznesitelnym palenim az pichanim hlavne v tesnom okoli vaginalneho otvoru....Zhorsuje sa to najme poobede a navecer...Na vaginalnu mykozu som uz bola preliecena nikolkokrat roznymi antibiotikami a mastickami a vzdy t ozmizlo na mesiac a potom odznova. Ale tentokrat mi ani nezapuchaju pysky , proste citiml en neznesitelne stipanie v oblasti otvoru, prosim vas kto ma skusenisti, pomozte!!!! Som z toho zufala, zneprijemnuje mi to zivot, chce sa mi plakat!

Dakujem

evik1

Dominika,neviem o čom je táto diskusia,len zbežne,ale čajovník je super vec,najlepšia cena v DM-ku,lebo ho je viac a mám ho odskúšaný.Dávam si to do ucha,ked na mna niečo lezie,na rany,nech aj štípe,ved on prestane,alebo na vlasy,kto má problémy s pokožkou,treba riediť.určite ho vždy doma mám,aj proti štípancom,vyrážkam....

jankica

dobry den..vecer uz 4 mesiace zijem spolu s priatelom a po pohlavnom styku ma strasne boli podbruskom a treba mi ist kazdu minutu na wc ale to este nic pali,citim vajecnikiove bolesty a a moj mec mocovi mechur je stale plni preco????

milada1111

ja som to uz niekolky krat tu pisala,kup si 100% cajovnik olejovy na tampon kvapni 3 kvapky a aplikuj do posvy.ponechaj ho cca 4 hod.este predtym ako si ho bude aplikovat ponatieraj si s nim miesta,kde ta to otravuje

KIIIka

Kazdopadne potrebujes prezit do pondelka rana. Zvykne sa tu na fore radit sedavy kupel v octovom roztoku, alebo sode bicarbone. Ja apelujem na oplach zvonku rosalginom. Pripadne nejaky rebricek, ci mysi chvostik. Myslim, ze to mozes pouzit, aj ked mas menzes - moc dovnutra ti to "nenatecie". Za normalych okolnosti by som poradila mycomax, ale ked mas pocit, ze to nie je mykoza...