Prestáva to byť v poriadku

Príspevok v téme: Prestáva to byť v poriadku
radšejnikto

Zdravím. Neviem ako začať takže sa na to nejako navodím.Jednoducho som človek ktorý je citlivý veľmi pozorný a romanticky založený typ aspon si to o sebe myslím, veľmi sa vo vztahu dokážem naviazať na jednu osobu s ktorou som a s tou viem byť už ako sa hovorí navždy moje vztahy trvajú veľmi dlho. Ten raz mám opäť priateľku už je to dlhšia doba no nie rok. Na začiatku to bolo úžasné zamilovanosť z jednej aj druhej strany no po čase máva nálady kedy ju to nebaví kedy už nic necíti ale potom je to opäť dobré, stále som ja kto musí sa snažiť vždy zachrániť to čo je zlé ktorý vždy musí niečo začať a starám sa iba ja ona ako keby si iba ja neviem.. viezla.. máte nejaké typy ako to zmeniť ako v nej prebudiť to skryté ako ju potešiť ako ju opäť do toho dostať? niesme spolu často a aj to je dosť problém je mi trápne to tu všetko písať ale už som zúfalý. Dakujem

Deria

ak svojmu partnerovi nedame dychat, (kontroly, ziarlivost a pod.)berieme mu tym priestor na tuzbu po nas. to som raz citala od jednej psychologicky a je to pravda. nas partner/ka potom nema preco po nas tuzit. miluje nas sice ale nieco je tam, co ten vztah pomaly dusi. to je mozno vysvetlenie aj na to, preco je to casto tak, ze ti suverenni a na pohlad nie moc citlivi mavaju stastie. tym vsak nie je myslene, (ako tu uz bolo spomenute)ze chlap ma byt k partnerke drzy a mlatit ju! tak to je to posledne, tym by u normalnej zeny musel okamzite skoncit.

Fero M.

Krasomil asi máš pravdu fakt. Toiste poznam aj ja. Bývalý ju bil a nadaval jej, nechcel snou spať a teraz môže byť somnou čo jej dam modre z neba, tak nevie čo chce... to je chore toto

Krasomil

Vítej do party chlape. Taky jsem musel vždycky všechno zachraňovat a lepit já, když jsme se hádali, když byl problém, vždycky jsem to dával dohromady já a je to špatně. Právě díky tomu se pozná, komu na tom vztahu opravdu záleží, pokud všechno dává dohromady jen jedna strana, tak je to začátek konce. Jestli se přítelkyně nesnaží, tak jí na tom vztahu vůbec nezáleží, je to asi tvrdé, ale je to tak. Když jsem se pak dozvěděl, co byla ochotna udělat pro svůj minulý vztah, tak je to jako nebe a dudy. Člověk má pak pocit, že byl jen nějaká chvilková náplast, která posloužila svému účelu a pak se prostě schumlala a zahodila do koše.

sob rudolf

Slovo ovládať a srdce, to k sebe patrí len v prípade, ak si kardiochirurg. Alebo internista. Inak to znie dosť SM.

blablablabla

ludia nechapu ze vztah nie je o tom ze sa na 100% jeden druhemu odovzdame, uz sa od seba nepohneme, budeme si staloe hovorit milacik a drahy a mojkat sa... vztah ma byt partnerstvo dvoch samostatnych sebavedomych ludi...ziadna normalna zena a asi ani muz nechce mat vedla seba zavislaka ktory nedokaze existovat bez toho druheho...pretoze co mi ten clovek moze ponuknut?

radšejnikto

je mi to jasné no, chápem každého trochu.
k tomu bití ženy tak to fakt môže napísať len idiot kto udrie ženu musí byť podla mojho názoru labilný a to sa u mna nikdy nestane dakujem za rady

Fero M.

Maju ale len na začiatku, ak im ubližil bývalý potom si na to zvyknutu prirýchlo. A nepiš tu nič o paneláku je to primitívny intrigánsky serial o zľahčovaní nevery, totálne dehonestujúci podstatu manželstva...