SCHUDNI HNEĎ ! RECEPT AKO NA TO!

Príspevok v téme: SCHUDNI HNEĎ ! RECEPT AKO NA TO!
mattod.

Ahoj ,určite nechceš byť tučný/á a nevládny/a. Pripravil som si preto pre teba článok ,ktorý ti zaručene
pomôže schudnúť. Budeš na to potrebovať pevnú vôlu,čas a nervy . Ideme na to !
Váš MattoD.

Príhovor :
Každý vie,že diétovať je ťažké a najradšej by sme si ten tuk vyrezali s nožom. Musíte hlavne chcieť
začať s diétou a keď sa do toho dostanete,nebudete chcieť s tým prestať . Mám 15 rokov,bol som mierne
obézny.Počas letných prázdnin som schudol neuveriteľných 20 kg,čo je pre mňa výhra. Mal som pohyb
a zdravú stravu. Všetko je to iba o tom .Zabudni na diéty s jojo efektom,hladovku a zbytočné nervy !
To ti vôbec nepomôže,práveže len zhorší a pokazí metabolizmus. S mojou diétou schudneš raz-dva .
Nič sa ti nezhorší,práve naopak ,bude to len prospešné pre teba .Nebudeš vôbec cítiť ,že si hladný/á .
Človek potrebuje hlavne bielkoviny,tuky,cukry a sacharidy. Tieto 4 zložky by si mal prijať každý deň.
Začneme ráno,vstaneme . Opláchneme si tvár studenou vodou,samozrejme aj navštíviť
wc a podobne...Napijeme sa na lačno ! Vypi aspoň 2 poháre čistej vody zmiešanej s citrónovou šťavou .
Po tom ako to vypiješ si priprav výdatné raňajky..

Jedz 5x denne v 3-hodinovom časovom rozdiele (raňajky,desiata,obed,olovrant,večera1,večera2) .
Pravidlá : Nejedz žiadne sladkosti,dodržiavaj pitný režim,jedz primerane,neprejédaj sa,hýb sa !

Keď vstaneš - 2dcl čistej vody s citrónovou šťavou (vytlačenou)
Raňajky : /3-4ks vajec (praženica) alebo /Ovsené vločky (nie musli!!!)/
po 3hodinách..
pitný režim /čistá voda alebo minerálka/
Desiata : /detská výživa+hrsť piškót/ alebo banán
po 3hodinách...
pitný režim /čistá voda/
Obed : /čo škola alebo domov dá/ - nejedz rýchlo,jedlo si vychutnaj
po 3hodinách...
pitný režim /čistá voda/
Olovrant : /tvaroh odtučnený+hrsť piškót/
po 3hodinách...
pitný režim /čistá voda/
VEČERA 1 : /vajce varené ,paprika/
zmiernený pitný režim (pi menej)
VEČERA (pred spaním) : pohár mlieka (2dcl)

Ako nepribrať?
Nenapchávaj sa na večer,jedz menej ako cez deň. Napi sa pred jedlom .Keď ješ nepi ,ani po jedle .
Nejedz rýchlo,prežuj a vychutnaj si jedlo. Vyhni sa zbytočným éčkam ,ktoré sú škodlivé.
Hýb sa ,športuj,už ísť hore/dole schodami je pokrok.

Ako sa zbaviť zbytočného tuku ?
Jedz papriku so žilkami. - Napomáha pri diéte
Sprchuj sa studenou vodou (nie vlažnou . - Má priaznivé účinky pre celé telo a hlavne spaluje tuky !
Počúvaj rockovú hudbu - Bolo dokázané ,že Rocková hudba spaluje tuky .
Maj pohyb,hraj futbal,bicykluj sa behaj po schodoch hore/dole aj to je už úspech.

-Otázky-
Pomohla vám táto diéta ?

Pripravil pre vás MattoD.

Helus

Mattod jedalnicek vyzera dobre,len je tam dost piskot.Tie ja mozem,ale teraz som ich uz asi rok nejedla.je to strava,a nie dieta,tak sem tam zaradim piskoty s tym tvarohom,a na desiatu vyziva+ piskoty,neni to vela sacharidov?

maruska123

a hlavne jest papriku so zilkami :DDD

toto su take bludy ze az, moj drahy, toto ti urcite na schudnutie nepomoze, keby to je tke jednoduche, tak nie je na svete tolko obeznych ludi

maruska123

no tak ked si sa drzal clankov, kde je napisane, ze clovek potrebuje 4 zlozky miesto 3, tak to musi byt velmi doveryhodny zdroj

Milky

Človek potrebuje hlavne bielkoviny,tuky,cukry a sacharidy. Tieto 4 zložky by si mal prijať každý deň.
................................

Prosim ta.. Cukry su sacharidy!!! Aspon si nastuduj..

Sacharidy rozdeľujeme na tri hlavné skupiny:
Monosacharidy
Oligosacharidy
Polysacharidy
atd..

Ta

mattod.

ospravldňujem sa za gramatické chyby a za medzere medzi vetami,neviem preco mi to tak hodilo.dufam,ze vam to pomoze a drzim palce