Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Homeopatika

Príspevok v téme: Homeopatika
zvedavy567

Dobry vecer, zaprve neviem do ktorej temy dat tuto otazku, tak pisem do najnavstevovanejsej.
Chcem sa len spytat co znamena pri homeopatikach jednotka "ch" a ako to prepocitam do nejakych normalnych jednotiek (mg).
KOnkretne je to balenie 4g(80 granul) a je tam napisane 15ch. Cize kolko "ucinej latky" tam naozaj je?
Dakujem

Deria

zvedavy567, nakolko bola moja fenka zo spanielskeho utulka a chora na leishmaniosu, (zazrak, ze sa z toho dostala) bola sustavne pod veter. kontrolou, robili sa jej kazdych 8-12 mesiacov vysetrenia, aj krvne testy, ktore boli vyhodnotene v najspolahlivejsom laboratoriu v nemecku. bola tiez pod dohladom vynikajucej odbornicky na vyzivu psov, takze tazko povedat, ze by nieco prehliadli. a moja homeopaticka spolupracuje s veterinarmi. dostat u nej termin je velky problem, lebo je vynikajuca a dostala homeopatiou uz nejedneho psa z tazkej choroby. je seriozna, pretoze ked potrebuje pes nutne napr. antibiotika, odporuci veterinara.

zvedavy567

Aka tu z mojej zakladnej otazke o prepocte vznikla hadka...
Tak sa teda tiez musim pripojit a podporit zastancou nehomeopatie.
Deria, robili tvojej fenke aj nejake seriozne testy? Co kvasinky? Respektive, skusala si jej davat miesto homeopatik ekvivalentne mnozstvo "cistej" sacharozy?

marcelina78

Bella tie tvoje prispevky nielen na tejto teme su uplne mimo...Co podla teba nie je okultne? Uz s tym lezies niektorym pekne na nervy, to musi byt tiez forma psychickej poruchy vsade vidiet zlo, ako nejaky nabozensky fanatik..Ako mozes takto zit?

J111

Ale na strane druhej mozem povedat, ze ani ja nemam ten pocit, ze by mi fakt nieco raz a definitivne pomohlo:D Zatial mi to vsetko len pomaha:DDD

J111

Podla mna su ucinky homeopatie v celku dobre, lebo vacsina ludi sa popri nej lieci aj klasickymi liekmi:D Ha, ha, ha. Blbost jak traky. Nadprirodzene, nenadprirodzene, blbosti.
Ja sa napriklad doplnkovo obcas liecim kavou a viete ako? Pijem ju s vierou, ze mi pomoze a predstavte si, ze mi aj pomaha. Zazrak, stal sa zazrak alebo som len aktivoval nieco v mojom podvedomi:D S vierou mozno jest cokolvek a cokolvek vam aj pomoze a netreba ani ziadne patie.

killerboy

cela anglicka kralovska rodina sa lieci homeopatikami. no tak neviem ci su vsetci drbnuti ale asi sotva by sa kralovna dala do ruk sarlatanom a riskovala, ze na to doplati.
najlepsie je to robit ako ja - ja som zdravy a nepotrebujem nikoho. ani lekarov ani liecitelov ani homeopatov ani jasnovidcov ani psychologov atd.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Homeopatika - Fórum - ZDRAVIE.sk