hnedé odrasty na hnedých vlasoch..a farbenie

Príspevok v téme: hnedé odrasty na hnedých vlasoch..a farbenie
Bonny

Ahojte :) chcela by som sa spýtať, ak s tým máte skúsenosti...mám prirodzene tmavohnedé vlasy, predtým som sa farbila na svetlejšie ale už nejaký čas sa farbím na hnedo...teraz mám vlastne celé vlasy hnedé, lenže keď sa na slnku dobre pozriem, vidno pokial sú vyrastené a kde začína farba - vidno to viac menej iba na odlesku...teraz by som sa však chcela zafarbiť znovu na svetlejšie, ale neviem ako na to. Či si odrastenú časť zafarbiť ako prvú a potom zvyšok (ako keď bežne vyrastajú vlasy) alebo to nafarbiť celé naraz, keď že farebne sú viac menej po celej dĺžke rovnaké...neviem či pri klasickom farbení odrastov ide o to, že vlasy majú inú štruktúru ako tie už farbené, alebo ide o to, že majú inú farbu...
Ak máte skúsenosti, tak by som ocenila každú radu :)

Izabelka_MT

Ja mám svoje tmavšie a farbím sa na trošku bledšie a už som mala na totálku vyrastené vlasy a som sa bála že ked pôjdem ku kaderníčke tak že mi to aj tak dobre nechytí...Ale začala mi to normálne od korienkov až po končeky nanášať a mala som ju na hlave vyše hodiny lebo nemala na mňa čas, ale zato mi to parádne chytilo :) ale je to trocha aj risk aby sa vlasy nespálili.. ale ja si myslím že ked tá farba nie je moc peroxidová tak asi moc nevadí ..zájdi s tým radšej ku kaderníčke