Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubny strojcek

Príspevok v téme: Zubny strojcek
tefan

Zdravim, mam takyto problem, mam 19 rokov a az teraz som dostal rozum ohladom zubneho strojceka a som viac-menej odhodlany si ho dat (radsej 2 roky so zelezom v ustach ako cely zivot s krivymi zubami) Mam predkus a druhe rezaky mam mensie ako prve + ocne zuby akokeby vychylene o 45 stupnov (horna celust). Chcel by som sa opytat ci by sa aj taketo veci dali strojcekom upravit a kolko by asi strojcek stal (predpokladam ze poistovna to uz nepreplati vzhladom na vek) Dakujem za kazdu odpoved

Andrea1989

Ahoj ja som si dala tento rok strojček a mám 22 rokov, cenovo to bude asi 3.000 Eur, na obe zuboradia, za dva roky čo ho budem nosiť. Klasický strojček kovový ma vyšiel na 480 Eur.

nu

ahoj,ja mam 33 a zuby strasne...tento rok si ich davam "dokopy"a buduci si dam strojcek.sa fakt tesim.byvam v zahranici a nastastie mi nieco preplati poistovna.pocuj daj si ten strojcek,pokial nemas deti a da sa to po financnej stranke,nevahaj a daj si ho!vela stastia!

lilyyy

Ahojky, ja som nosila strojček, keď som mala 14 rokov (teraz mám 20). Zuby som mala dosť krivé, horné dvojky také upírske :D, medzera medzi jednotkami - no des. A dnes mám zuby krásne rovné. Chodila som k super zubárovi, ktorý patril k tým drahým. Vtedy som celkovo za strojček zaplatila cca 15 000 Sk ( samozrejme nie naraz, ale postupne v priebehu 1,5 roka ako som ten strojček nosila).
Neviem,na koľko ťa ten strojček bude stáť dnes, ale na otázku - "Chcel by som sa opytat ci by sa aj taketo veci dali strojcekom upravit" - tak áno dali a je super, že si si to tak uvedomil a to chceš. Dva roky zbehnú ako voda a budeš mať krásny rovný chrup :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.