Ľuďom už načisto šibe....

Príspevok v téme: Ľuďom už načisto šibe....
TRULY

Ja neviem, či ste si to všimli aj vy, ale vkuse narážam na nervóznych a nespokojných ľudí. Partnerské vzťahy sa rúcajú bez štipky logiky, susedia po sebe hučia, rodinný príslušníci sa navzájom nevážia. Každý je napätý a radšej riešia cudzie problémy ako svoje. Všetko to na nás vplýva, či si to uvedomujeme alebo nie. Ja chápem, že je stresová uponáhľaná doba, všetko pre peniaze, ale do kedy to takto budeme zvládať?!

Izabelka_MT

truly síce mám 19 aj dosť chýb ale proste strašne ma štve ked moji rovesníci sedia v buse a ked príde starý človek čo ledva chodí o paličke tak ho ani za p... nepustia sadnúť ..minule som normálne skríkla po kamoške nech ho pustí ....alebo že v obchode má problém s niečím staršia pani a nikto si ju ani nevšimne ....proste máš pravdu vo veľa veciach a aj si toto všetko všímam aj na malých deťoch ..ved to nemá žiadny rešpekt voči staršiemu ...to má vie niekedy pekne vytočiť ...

lost

*inko

neviem, korupkraciu mozno tak ;)

neviem sice an ico je demokracia :D

ale viem ze ju nemame :) neni mozne aby bol nejaky system tak blby, ze by dal moc 150 panakom, co si mozu rozkradnut krajinu dle libosti a chuti :)

cital som ze svajciari maju referendum, ak sa jedna o nieco dolezite, my mame? :) raz som take nieco pocul ze sme mali, no tolko hlasov treba, resp tak malo ludi tam islo, ze to nefungovalo :D

ja napr nesuhlasim s ACTA, ani eurovalom ,ani eurom, ani pomaly s EU, ale aj tak to niekto podpisal, kto ma pravo nieco podpisat za mna?:) prezident? kto to je? :D

lost

mna toto stve uz asi 5 rokov :D ak nie viac :D (vtedy som si to az tak neuvedomoval)a dospel som k nazoru, ze som k ziadnemu nazoru nedospel :D

*inko

truly 19:16, asi som pochopila ako si to myslel. ovela viac by som si z toho vzala keby si napr. napisal co ta dnes potesilo, co sa ti pacilo... mna negativisticke reci nijak neposunu dalej, nemam si z toho co vziat :) takze mozes spustit :D ja som dneska dokoncila jeden obraz a mam z toho taaakuto radost :))

TRULY

no ved hej, teda možno zbytočná téma možno nie.. Mna to serie, tak preto. Možno sa mi uľaví ak budem vidieť, že ľudia majú ten istý názor a že je normálny :) Lebo niekedy si človek pripáda ako z inej planéty ked ide medzi ludi a vidí .. :D

xdanielax

no ziadne extra zmeny v spolocnosti od tejto temy neocakavam :D

ale, aspon teda u mna to tak je: treba zacat od seba.

*inko

no truly, tak tomu poslednemu som ozaj nerozumela :)
nie, ja tiez nie som spokojna s tym ako veci funguju (alebo lepsie povedane nefunguju) ale nevidim zmysel v tom, aby sa o tom tolko rozpravalo, ked viem, ze je to beztak k nicomu..ale na druhej strane, mozno ked date hlavy dokopy na nieco pridete :) demokracia podla mna nie je ziadna extra vyhra, ale zatial nic lepsie asi nebolo vymyslene...ked vymyslite nieco lepsie, tak zatlieskam :)

TRULY

Inko už len to že to čítaš, znamená že si niečo z toho zoberieš. MOžno sa ti zdá že nie, ale ak zistíš že je to rozumný názor a že maju ludia pravdu, tak sa tak budeš správať aj ty a ak sa tak správaš už, tak len ťa to posilní.. Kto vie..