Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlepšenie kvality vlasov

Príspevok v téme: Zlepšenie kvality vlasov
evita23

Ahoj baby, chcela by som sa vás spýtať na nejaký výživový doplnok typu revalid, revital a pod... Máte s niečím podobným skúsenosti? A pomohlo vám to na zlepšenie kvality vlasov alebo na rast? Moje vlasy sa často mastia, musím ich umývať každý druhý deň, ale tesne nad končekmi sa lámu a štiepia. Na toto mi však už nič nepomôže, tak som sa rozhodla ich ostrihať a začnem sa o svoje vlásky starať. Prosím vás píšte svoje tipy a rady :) ĎAKUJEM :)

mia1

ahoj ja mam ten isty problem s vlasmi :rychlo mastneju , vypadavaju a stiepia sa no bola som u doktorky a ta mi odporucila vyzivovy doplnok FORCAPIL AJ E NA VLASI ALE AJ NA NEKVALITNE NECHTY takze presne pre mna velke balenie tychto tabletiek stoji 30eur a ma 180 kapsul , ak vam vypadavaju a mastneju rachlo vlasi a ak po pol roku uzivania tychto tabliet vam nezaberu tak by som vam odporucila vyhladat odbornu pomoc-kozneho lekara :)))))

simka111

Ja mam tiež také vlasy, že sa mi rýchlo mastia a od polky dole ich mám poškodené, ale môžem si za to sama, kedže som si ich často žehlila, niekedy aj bez použitia ochranného prostriedku.

Ja beriem zinok a pupalku, Vlasy si nežehlim(len ofinu), po umyvaní nedrhnem uterákom, jemne s nimi zaobchádzam.

Používam šampon Gliss kure, musím povedať, že aj napriek tomu, že nieje na prírodnej báze, som mala vlasy ako vymenené, ale teraz sa mi z neho akosi mastia vlasy... plánujem si kúpiť bud šampon Logona, alebo Naturfit bio a masku Gestil Wonder.. vraj je dobrá..

a ešte som našla na nete, že na rast vlasov treba:
-jesť tvaroh
-jesť zemiaky a vlasy si preplachovať zemiakovou vodou
-piť zelený čaj
-do pokožky hlavy vmasírovať olej zo semiačok hrozna

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlepšenie kvality vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk