Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koľko ste čakali na vyšetrenie?

pinkava

J111 u albertovej sa nečaká pred dverami. ona objednáva presne na hodinu a presne ťa aj vezme žiadne tri hodiny čo si!

pinkava

ináč - ja som napríklad dostala termín už o dva dni. napísala som, že mi to veľmi súri a vtedy sa nejaký termín uvoľnil a ona mi zavolala. tak som vlastne vobec nečakala. napíš aj ty niečo také a uvidíš, že ťa vezme hneď.

pinkava

objednať sa treba mailom, daj tam aj svoje telefónne číslo. a keď ti to súri, musíš napísať, že by si chcel čo najskorší termín, ona to akceptuje. keď si nenapísal, že to súri, tak ti dá termín až nakoniec. tak jej radšej napíš ešte raz a pripomeň sa aby si zbytočne nečakal.

J111

Ja som predminule cakal /nie u spominanej doktorky/ na chodbe na vysetrenie cirka tri hodinky. Bomba. Bolo to pred Vianocami.

homča

no ja som tiez cakala asi 5 tyzdnov ale potom uz ked k nej chodist to tolko netrva. ale boli vianoce a dovolenky ja by som jej radcej napisala a pripomenula sa. teraz su aj vselijake problemi z internetom tak aby si mal istotu ze to naozaj dostala. teda ak si sa objednaval cez internet. ale u nej sa ani inaksie neda tusim.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koľko ste čakali na vyšetrenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk