Nezaujímavý chlap

Príspevok v téme: Nezaujímavý chlap
nezaujimavy

Akonáhle sa tu, alebo hocikde na internete alebo vo všelijakých diskusiách objaví téma "ideálny chlap", takmer každá žena chce úprimne milujúceho chlapa, ktorý by im bol verný, ktorý by uprednostnil ju pred jeho kamarátmi lebo ženu MILUJE, ktorý by im vždy pomohol a pochopil ich city, lebo žena je vzácna ľudská bytosť a na dodatok aby mal morálne zásady, nefajčil a nepil...
Ja som dievča miloval celou svojou osobou, neexistovalo pre mňa nič krajšie ako držať ju v náručí, urobil by som pre ňu všetko, miloval som ju úprimne, ani ma nenapadlo využiť ju na sex, miloval som ju totižto ako človeka...
A čo sa dostalo mne? Nič!
Nevidela vo mne nič zaujímavé, jednoducho radšej uprednostní alkohol drogy a zábavu...to je ženská túžba po láske...odmietne lásku, lebo sa jej niečo nepozdáva a radšej bude prijímať lichôtky od nadržaných chlapov, ktorý by aj počítač predali drahšie ako ju.
Všetky dievčatá v mojom okolí sú také, nepoznám jedinú ženu, ktorá by sa nejako líšila, nedokážem uveriť ako môžu byť ženy tak strašne povrchné a bezcitné...
preto lebo dokážem človeka milovať, pozerajú na mňa ako na niečo zvrátené a choré, hnusí sa mi neviazaný sex, chľast a tráva tak som nenormálny...to je morálka dnešných ľudí...
A teraz je tu reálna otázka kde sa skrývajú tie citlivé osamelé ženy, ktoré tak túžia po láske, ktoré neuznávajú trávu alkohol a sex na jednu noc, kde si také dievča nájdem, ak vôbec také existujú...buďte prosím úprimný, ak nič také nenájdem, radšej sa odpratám zo spoločenského a možno aj samotného života skôr než ma okašlú ďalšie ženy s vyčísliteľnou hodnotou...
PS: Som zúfalý, negatívne reakcie prosím nepíšte...:(

TRULY

Mažúú mažú všimol som si :)) ale tak majú pravdu, keby sa to tu aj rozbehlo tak to tu zahltia uchyláci atd..

Valium

Monii - Nie si vadná, si normálna. Akurát je ťažšie nájsť si partnera. A ak sa nebudeš do ničoho hnať tak raz si určite normálneho chalana nájdeš.
TRULY - Dobrý nápad, no o niečo podobné som sa tu už pokúšal ale admini to zmazali. Ale tak možno teraz to nechajú. Inak by bolo fajn nájsť si niekoho keď od začiatku vieš, že je ten človek normálny tak ako sme tu MY.

Monii

hmm ja som potom pekne staromódna, ked chcem chlapa takého, aký je opísaný :)) piť mi nechutí, fajčiť tiež, sex na jednu noc sa mi hnusí aj ked mám neviem akú zlú a búrlivú náladu .. mám 17, som vadná? :D .. ja som tiež taká ako "nezaujímavý" napísal, len v ženskom tele.. snád raz takého nájdem :)

petronela12

Valium,
su ludia a ludia... to co si mal moznost pocut (rozhovor dvoch veriacich) a tvrdis, ze si z toho skoro dostal cukrovku... no neviem, nebola som tam. Zasa poviem - vsetko je to o ludoch. Pokial im dvom to takto vyhovovalo.. prosim. Ale kazdy clovek ktory je v rozhovore s druhou osobou reaguje inac ako na inu osobu. chapes, co chcem povedat? ze sme kazdy jedinencni a pri druhej osobe nemusi platit to, co plati pri inej. Neviem, ci sa dostatocne zrozumitelne vyjadrujem aby si pochopil, co chcem vyjadrit. Proste. Vsetko zalezi od dvoch ludi na com sa dohodnu, ci zdielaju spolocne zaujmy a hodnoty, ci sa zhoduju v zakladnych otazkach na zivot, na volny cas a tak...

petronela12

fero ... neviem teda, kde ti mam poradit, aby si si nasiel slusne a cudne dievca ... naozaj by ma netrapilo kedy bude sex ... to je zalezitost dvoch nie?? nespekuluj dopredu co bude...
slusne dievcata sa neotrcaju, nevzbudzuju pozornost.
skus si napr. dat inzerat na azetku napr.... a daj si do poziadaviek co hladas. Isto si pri pisani budes vediet vydedukovat ci je to to co hladas... a neskôr pri naslednom stretnuti...

angela85

ale tiez nechapem preco zeny tak radi skatulkujete
a tiez je pravda, ze kazdy si musi svoje burlive obdobie odskakat, lebo to na neho moze prist v krasnom vztahu, v ktorom si bude namyslat, ze mu nieco chyba
ja som tak do 23 rokov chodila von bavit kazdy vikend s mnohymi chalanmi i babami, bolo to dost besne a vzdy sa tam aj dost popilo, ale casom mi to zacalo vadit, potom som si nasla uzasneho priatela, obaja sa velmi lubime a vazime si jeden druheho, skoro uz ani nepijem, venujeme sa svojim konickom a milujeme spolu stravene chvile