Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co na seba-pohovor na asistentku

sewie

ani keby som isla na pohovor do mekaca tak si v zivote na pohovor neoblecem rifle!(mozno do tetovacieho studia ano:D)neblbni-mne sa zvycajne osvedcili cierne pruzkove nohavice, biela bluzka a cierna vesta

karkulkaa

rifle sa absolútne nehodia na pohovor....ja keď som bola na pohovore, tak som mala čierne nohavice a sveter (na ktorom bol našitý golier z blúzky)

nezabúdaj, že šaty robia človeka

zuzi74

Je jedno aku asistentku, aj ked predpokladam, ze toto bude nieco asi ako sekretarka, na pohovor sa treba slusne obliect. Rozhodne nie rifle. Oblec si kostym ci uz nohavicovy alebo suknovy...ak nemas tak slusne nohavice alebo suknu, dlzkou aspon po kolena skombinuj s bluzou alebo svetrikom.

bakeron

Asitentka predaja no obleč sa slušne aby ak ta zoberú si tam nebola za pipinu .... aby to hovorilo o tvoje osobnosti nie rifle ale elegantne ..

jankaaaaaaaaa

ak ides na pohovor naasistentku predaja, tak je jedno v com pojdes. ak ides na pohovor na osobnu asistentku, tka nieco slusne, elegantne, jednoduche

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co na seba-pohovor na asistentku - Fórum - ZDRAVIE.sk