Váš naj Make - Up

Slecna A.

ja som donedavna pouzivala od Maybelline Dream satin liquid. Nic lepsie som dovtedy nemala! Nebol riedky, praveze mal super hustotu, bol neuveritelne kryci...Ale videli ste, co za vec ponukuju pod tou istou znackou a nazvom Teraz? Ked si ho nanesiete na ruku, spravi sa vam obrovsky kopcek bielej peny, ktoru ked rozotriete po chrbte ruky, ostane vam tam taky hnusny riedky "blivajz", co sa tvari, ze akoze nieco zakryje. Neviem, ci aj vy ste z tohto make upu take sklamane, ale ja som teda musela presedlat na inu znacku

simka111

Poradi mi niekto aky mejkap by som si mala kupiť na stužkovu, ide o to že chcem vyzerat dokonale, čiže chcem aby posobil prirodzene aby všetko zakril ale hlavne aby sa dobre prispôsobil... rozmyslala som nad Afinitone... ale su na neho rozne názory...

JahO_Odka

Ja som používala Maybelline N.Y. Affinitone, ale usádza sa v póroch a niekedy mi robí šupinky. Rozmýšľam, že prejdem na Catrice Photo Finish.
Strašne nerada striedam make-upy, lebo vždy mi to trvá kým trafím odtieň

jankaaaaaaaaa

maju vela odtienov. pozri si na stranke catrice.
ja som si najprv kupila catrice perfect resist, je to taky jemny tekutejsi makeup, prisposobil sa pekne pleti, robil ju takou prirodzenou, lenze aj ten najsvetlejsi odtien je pre mna tmavy.
tak som si kupila ten photo finish, ten je taky hustejsi a musim povedat ze dost smrdi, ale na tvari ho uz vobec necitit, (pytala som sa kamosiek :D) ale je tiez taky ze sa prisposobi pleti a nevysusuje tvar ani neposobi ako maska a ani nevyschne na tvari a neusadza sa vo vraskach a v poroch ako napr. affinitone. dobre kryje, viac ako ten perfect resist.