ako mám dalej žiť ?

Príspevok v téme: ako mám dalej žiť ?
macik

dobrý večer,
pred mesiacom som sa rozišla s priateľom,ale kedže bývame v jednom meste,tak sa vídame takmer denne,chodila som s ním rok,bol to zo začiatku krásny vzťah plný lásky a proozumenia,potom postupne som začala odhaľovať niektoré jeho veľmi zlé vlastnosti ( ironia,sarkazmus,uštipačné poznámky,podcenovanie,vyvyšovanie,neochota akceptovať môj názor)a mnoho mnoho dalších ...naposledky ma častoval nádhernou charakteristikou -namyslená pipka
a neviem sa s týám zmieriť,kedže vždy ma ospevoval,aká som úžasná,nedokážem sa vlaszne vôbec vyrovnať ani s tým,ako sa skončil náš vzťah (robíme si zo života peklo,teda on mne),vypisuje,vyvoláva,nedá mi dýchať,chce ma späť,ja odmietam ..
neviem,ako mám dalej takto žiť --do iného mesta nie je možné ísť,kedže som študujúca ešte len v treťom ročníku na SŠ

bol to môj prvý vzťah,prvá láska,ja neviem ako mám dalej žiť,som strašne citlivý typ človeka,nežný,hned ma všetko položí ,som nevyrovnaná citovo...v minulosti som zažila už dosť podrazov od chalanov,a tak dalej ...a s ním som si plánovala svadbu ,manželstvi po výške...a tak ...a neviem teraz vôbec ako sa mám s tým zmieriť..nejde mi akosi zmieriť sa s tým ,neviem si nikoho iného nájsť ...poradte,čo mám robiť ?
logické argumentpovanie jemu a ani samej sebe nepomáha ,lebo v skutočnosti ho stále mám rada ,aj ked nemôžem byť s ním,som v hroznej situácii ..zažili ste niečo podobné ?

macik

anonymka ale u mna nie je problem len vo vztahovych veciach ..problem je vo mne samej ,ako beriem veci a tak :) anonymka,vies..toto je uz aj o inom niecom

anonymka23

Macik, prosím Ťa, prestaň s takými myšlienkami!! Nestojí Ti to za to. Neboj, časom bude dobre, aj keď teraz si to zrejme nemyslíš. Veľa ľudí zažíva sklamania vo vzťahoch, ale nechcú sa zabiť kvôli tomu. Nerob žiadne hlúposti! Ublížila by si tým všetkým, ktorí Ťa majú radi..

macik

winki ja som s nim tiez nezila,len chodila ,ale to je jedno,ja viem,ze kamosky s nim nezili ,viem,ze ony maju iny pohlad na vec,viem vsetko chapem..ale aj tak -uvedomujem si,ze sme boli nadherny parik -na pohladanie ..a presne toto (!!!!!) proste ,ze on mi nejako velmi neublizil,nikdy ma nezbil,prave naopak zachadza so mnou ako vo vaticke,nikdy na mna nenakrical,nikdy ma neurazal,nikdy ma neponizoval( len vramci doberania) ,nikdy mi nebol neverny ..a proste ,ja neviem ,co teraz ..ano ,dobre ..ma vela chyb.,,,velmi velkych chyb,ale zase viem,ze ma lubi ..mozno az chorobne,co tiez sice nie je dobre,ale lepsie akoby ma mal na haku,nech si robim co chcem ..
winki,viem,ze som sa rozhodla spravne,ked som ho nechala konecne ,trpela som pri nom,lenze trpím neskutocne aj bez neho ..a neviem sa toho pocitu hnsuineho zbavit,ze uz si nenajdem inheo,ze ostanem sama,ze ziadny uz nebude lepsi ako on ,proste ma to desí ..a este ked ma stale vyhladava a tak ..to sa neda potom ...najleosie by bolo,keby som mala moznostz niekde odist,aspon na par mesiacov,ale nemam kam...no takto sa zit neda ..nici mi to zivot,berie zdravie a nervy -som uz chora z tohto vsetkeho ..len placem,nedokazem sa ani sustredit na ucenie,na nic ...

winki

Podla mna si bol moc tebou istý robil si co chcel a ty si mu vsetko odpustila...teraz si ho pustila k vode a jeho ego to nevie prekusnut....nedaj sa ak si mala pochybnosti vtedy tak tie sa len tak nezmazu. Vymeň si číslo, vynadaj mu hocico len nech ti dá pokoj. Raz to prejde a ty najdes niekoho kto si tvoju lasku zasluzi.

winki

Pozri ani jedna tvoja kamoska s nim nezila tak ako ty tak nemoze mat objektivny nazor na vec. To ako vyzerate na verejnosti je jedna vec ale to co ty citis z neho a ak mas nejakeho pochybnosti je vec druha. Samozrejme ze to boli a velmi a este viac ak ti nejako moc neublizil nebola tam nevera nebolo tam ponizovanie. Ale rozhodla si sa lebo ti nieco prekazalo a vadilo tak to musis vydrzat. Inak zas skoncis v pochybnostiach.

macik

ja už proste nevládzem ....toto celé je jedno obrovské peklo,ktoré prežívam :( lebo ja som donho stále zamilovanáí,kamošky mi vravia,že lepšieho nevideli,že sa k sebe strašne hodíme a tak -ale rodina nie,rodina opačne -proste ja už neviem,čo mám robiť :(
dnes mi povedala kamoška jedna,že sme sa hodili tak ako ešte nikto,že sme boli párik na pohladanie ---a tak .je mi z toho strašne..normálne mám z toho čudný pocit na hrudi ,neviem jednoducho sa s tým zmieriť ,on je na jednej strane tak úžasný chlap,na druhej je taký divný ( ako kedy) ,niekedy mi príde,že je vymeteny(alebo až zaslepene príliš dobrý )alebo čo ..ja už si fakticky neviem dat rady ...ludia,mam chut sa s nim dat dokopy ..lebo mi neuveritelne chyba ..tpto sa neda vydrzat