Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem spat no nemozem ...

Príspevok v téme: Chcem spat no nemozem ...
Katuska :)

Neviem ci to súvisí so zdravím, lenže mam problem so spánkom ... chodim spat okolo 22.00-23.00 ... problem je v tom ze sa zobudim o pol štvrtej a uz som vyspata-teda nie vyspata ale iba sa mrvim na posteli ... a ked pride poobedie tak nemozem vydržať a musim si na hodinke, dve lahnut ... moze to súvisieť aj so stresom zo školy? Dakujem ...

malickaaaaa

Aj ja mam tento problem :( rano o 4tej 5tej ma preberie a uz len bdiem do 7mej... a potom som taka unavena :(
ale ide o to ze ja si este churumkam v posteli co pride :) asi s tym prestanem...

Katuska :)

Tak veceriam o šiestej vecer, co si myslim ze je dost pred spánkom, aj to iba nejaku maličkosť ... a ani vyprazane nejem ...

mili26

môže to súvisieť s tým, že si preťažená toxínmi a pečeň ti nestíha v noci čistiť organizmus a preto nemôžeš spať. Urob s tým niečo a uvidíš, že sa to zlepší. Napr. neješ hltavo a veľa?, neješ neskoro večer alebo v noci?, vyprážané, sladkosti, údeniny, biela múka ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem spat no nemozem ... - Fórum - ZDRAVIE.sk