Preco su zeny take zakerne mrchy?

Príspevok v téme: Preco su zeny take zakerne mrchy?
smutny111

Asi takmer vsetky zeny co som v celom svojom zivote stretol boli neskutocne egoisticke a bezohladne tvory ktore nezaujimalo okrem seba takmer vobec nic, maximalne tak nejak periferne aby sa nepovedalo. a pritom spociatku sa zdali byt uprimne velmi priatelske a laskyplne... A neskor nepocuvam nic ine (v naznakoch a medzi riadkami) nez JEJ stastie, JEJ zdravie, JEJ peniaze, JEJ darceky, JEJ zabava, JEJ pohoda.... a ked sa jej cosi nepaci tak uplne bez akychkolvek vycitiek povie nieco smerom ze by sme sa mali radsej rozist. Nekonecne ju cimsi zabavat a zaujat, ja ked cosi chcem tak ze si mam najst inu a podobne. A potom sa na mna normalne vykasle ako keby som bol len nejaka debilna vec. Pouzit a ked to prestane bavit tak zahodit. Kde najdem zenu ktora ma normalne city? Ktora nepovazuje za absolutnu pravdu to co vidi v panelaku a inych TV sprostostiach a riadi sa vlastnym vedomim a svedomim? Kde najdem zenu ktoru zaujimaju pocity a zivot druhych ludi? Kde najdem zenu ktora vie ze sa netoci cely svet iba okolo nej???? Uz som zufaly, mozno som az prilis citovo zalozeny, ale tak materialista uz zo mna nebude asi nikdy... co mam robit? Zenu s ktorou by som si rozumel asi nikdy nenajdem...

Aisha5

Smutny, najdi si zenu, ktora uz par faciek od zivota dostala, a ktora si vazi zivotne hodnoty. Nie tie rozmaznane husy, ktore si myslia, ze su tak uzasne, ze su centrom vesmiru. Neviem, aky je tvoj typ zeny, ale vacsinou tie tichsie, ktore sa nepotrebuju predvadzat, ziju v realite..

smutny111

lulu22 :ver ze davnejsie som bol plny optimizmu... ale ked sa ti toto stane 3x po sebe pricom ten posledny vztah trval uz takmer 2 roky tak to cloveka odrovna. To uz totiz nie je asi nahoda. Navyse vsimam si aj okolie a naozaj v sucasnosti som presvedceny ze toto je velmi rozsirena zenska vlastnost a nie nejaky obcasny problem. Aj moji kamarati maju take priatelky ale oni su inac zalozeni, skor na pracu a peniaze. Ja som skor zalozeny citovo a na medziludske vztahy a preto ma to dost zranuje a neviem sa cez to dostat, ze takmer vsetky su taketo. Ja chcem byt s priatelkou naozaj najlepsi kamarat, najblizsi clovek. Na nic sa nehrat a nic neskryvat... Davam do vztahu vsetko, nedokazem byt neverny... ja to nechapem. Neviem ci toto je len nejaky znak tejto doby alebo to tak bolo vzdy ale proste uz nevladzem. Som citovo uplne na dne

[zruseny1]

muchacc...mozno to nie je zlym prostredim...mozno ma rybar zly nastroj, nedobreho cervika na udici :D :P

smutny, tymto si prejde snad kazdy, nie vzdy natrafime na to, co hladame
ale najdes...neboj :)

lulu22

základ je prestať nasilu hľadať a ešte aj nehádzať všetky do jedného vreca. ty svojím negatívnym myslením, že všetky sú také, odsudzuješ tie dobré a priťahuješ tie mrchy :) zákon príťažlivosti!
zmeň seba a svoje myslenie a bude sa ti žiť ľahšie.
to by kopa žien tu mohla zakladať témy : Prečo sú všetci chlapi kurevníci? Prečo každý druhý podvádza, aj keď má doma milujúcu manželku a deti?