Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hygiena operovaneho nosa

Príspevok v téme: Hygiena operovaneho nosa
nnonna

Ahoj, som priblizne dva tyzdne po operacii nosa a rada by som sa poradila s vami, co to uz mate za sebou ako ste si novy nostek cistili. Zo spodu mam este slabsiu jazvu, kt. by som si chcela ocistit o zvyskov naschnutej krvi (az tak vela jej tam nemam, ale ako som mala stehy ostali tam stopy). Nechcem vsak do topo rypat, este to nie je 100% zahojene, ani v tej casti nosa este nemam taky cit ako predtym...ako ste si ho cistili vy? ja na vnutro pouzivat vatovu tycinku namocene v olejovej emulzii ale zvonka to nejako nefunguje. Budem vdacna za kazdu radu! Dakujem

delphia

po 2 tyzdnoch je rana uplne zahojena. takze v pohode si nos z vonku poumyvaj cistou tecucou vodou. v tej zaschnutej krvi sa ti tam iba zbytocne udrziavaju bakterie. normalne si to tam odmoc a odstran to.

Dada1113

Ahoj ja mam tiež po operácii minuly rok. Zvnutra mi kazal chirurg si striekať morsku vodu Sterimar. Podla mna to uplne stačilo na vyčistenie zvnutra. Nastriekaš, nechaš chvilku posobiť a vysmrkaš všetok bordel čo v nose maš. A to možeš aj každe tri hodiny, podla potreby. Ja som to takto čistila asi 2 mesiace pretože chrasty sa mi stale schli v nose a to bolo treba čistiť. A zvonku ak si mala aj ty otvorenu metodu operácie a maš jazvu z vonkajšej strany, tak to nerieš teraz. Nato som si nemala davať vobec nič ale ja som si to asi 2 dni oplachovala repikom a ta chrasta zvonka sa mi pekne odmočila a zostalo take ružove, už sa mi chrasta viac nespravila iba jazva postupne bledla. Jazva bude vidno do konca života ale aspoň je bledšia ako napr mesiac po operácii.
Snaď som aspoň trochu poradila :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hygiena operovaneho nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk