Darček k 21.narodeninám

system

100 ludi 100 chuti, ale suhlasim :P ani ja by som nechcel :D radsej nejaky chlast, vypijem a etiketu si odlozim na pamiatku :DDDD

swistica

no ja by som urcite nechcela pohar s cislom (akymkolvek) a ani ziadnym gycovym napisom typu evka, katka, zuzka. Vsetky gravirovane pohare su podla mna jeden obrovsky gyc. Nemaju ziaden uzitok, nie su pekne, zaberaju miesto a nakoniec ich clovek bud vyhodi, ,,nechtiac" rozbije, alebo nevkusne hromadi

karkulkaa

dobrá vila
ďakujem...mňa osobne by ma to tiež potešilo a myslím,že to ani nečakala, takže potešenie bolo dvojnásobné ;)

dobra vila

No ja by som k 21 iste nechcela chlast, ten sa vypije a koniec (a mozno by jej ani nemusel chutit), to uz radsej nieco co zuzitkuje. Ale myslim, ze zvolila dobre. Karkulka, to, co si jej kupila, by sa pacilo aj mne :P :)

karkulkaa

takže nakoniec som jej kúpila pohár s 21., prívesok s malým anjelikom a pohľadnicu...a myslím,že bola spokojná a sa jej to páčilo, keďže sa všetkým v práci chválila....ale ďakujem za pomoc

Joo

ja este doplnim systema .... a co sperk napr.naramok ,privesok (znamenie) ...... inac aj u nas sa oslavuje 21 viac ako 18