Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Špeciálna pedagogika - štúdium

SD

Ahoj, ja som si podal prihlášku na UK na odbor Špeciálna pedagogika& na externé štúdium. 18.06. majú byť zverejnené výsledky, či ma zoberú. Ako si na tom ty ZUZU3? Podala si si niekde prihlášku???

ojka

ja keby som neštudovala, čo študujem, tak by som šla na pedagogiku, či už normálnu, alebo špeciálnu... alebo sociálnu prácu ((: a nech to kritizuje každý ako chce, podľa mňa to je super práca... ale je to o tom, že to človeka musí "baviť" pomáhať druhým a byť im oporou (:
takže každému, kto sa pre to rozhodne, tak držím palce ((:

vrtačka

Zuzu3, myslím, že ružové okuliare ti ešte len opadnú, ak sa dáš na špecku a začneš v tom pracovať :).
Swistica, veľmi dobre si vedela, čo komu trkne ako prvé, bola to zbytočná provokácia...

swistica

D D D ake pohorsenie vyvolal moj komentar a pritom ja som myslela s detickami.

Aspon ste sa prejavili ked ste dedukovali .ebily

lionesssssss

Zuzu3, asi tak, ja mám občas pocit, že aspoň dve tretiny tohto fóra sem-tam potrebuje využiť služby špeciálneho pedagóga

no nič, držím palce pri štúdiu, nie je to jednoduché, najmä tá prax, ale ak máš skúsenosti a chtíč, tak sa to isto bude dať ;-))

Zuzu3

swistica Pýtal sa Ťa niekto čo chceš ty študovať?? Asi si tiež vyrastala vo výchove a pod vedením špeciálnych pedagógov. Ak nie, urobili tvoji rodičia veľkú chybu, lebo taký špeciálny pedagóg by sa ti zišiel podľa toho, ako sa vyjadruješ o zdravotne oslabených deťoch. Oni zato nemôžu a uvedom si, že aj ty môžeš mať také dieťa a určite mu nebudeš potom hovoriť "debil" lebo len debilný človek povie na takéto dieťa, že je debil. To čo akože takéto deti/ľudia nemajú akože žiť?? Žeby sme ich vraždili keď sa narodia zato, že majú postihnutie? Mám skúsenosti s takouto populáciou a poviem ti, že niektorí ľudia s postihnutím dokážu v živote viac než zdravý človek. Taktiež sa vedia tešiť zo života viac. Neželám ti, aby Ti tvoje dieťa nebodaj ty si musela využiť služby špeciálneho pedagóga, ale však želám Ti, byť aspoň na minútu v koži takého človeka, ktorého nazývaš "debilom". Možno si potom uvedomíš a vstúpiš si do svedomia...Veľa šťastia.

lionesssssss

swistica: ....ebilmi? aby raz náhodou tvoje decko nebolo na to odkázané, dávaj bacha

tupší komentár som tu už dávno nevidela, musím uznať, že toto bola vážna pecka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Špeciálna pedagogika - štúdium - Fórum - ZDRAVIE.sk