Sex s tučnou ženou

Príspevok v téme: Sex s tučnou ženou
xxl

neviem či ide o otázku,alebo skôr o takú polemizáciu...Muži,priťahujú vás ženy,aj ked sú tučné?...Napr.povedzme,že je žena,ktorá je krásna do tváre,má charizmu,pekne sa oblieka....má d nejakých 20 kg nadváhy,ale nepovedali by ste to...Chceli by ste mat s takou zenou sex?...Ja sa cudujem,ze s takymi zenami niekto spava...Ved take zeny nemaju uz ziadne " zenske tvary" ...prsia velke,nie velmi pevne ( pri zenach s nadvahou),vsade tuk...PROSIM ,NEKRITIZUJTE MA,ZE SOM ZAUJATA VOCI TAKYMTO ZENAM...tiez medzi ne patrim :D .. a ked sa vidim v zrkadle,tak si poviem:boze,co na tom ti chlapi vidia?.Ako so mnou muzi dokazu vobec spat??.. take zeny uz nevyzeraju ani ako zeny...
mozno je moja myslienka utrzkovita....len som chcela vediet aky nazor na to maju ostatni...

bubuci

ja som raz chuda raz tlsta,podla toho ako ma bolá zuby. a myslim si ze plnsie baby maju super zmysel pre humor. tie chude co stale dietuju su vytrete a nervozne. ja nesom baculka,ale mavam nadvahu no a co!! nie na tom stoji svet.ked chcem cvicim,ked nechcem necvicim,hlavne je citit sa dobre.

Ivanaa55

Nebudem klamať ak poviem, že aj ja mám zopár kíl navyše, a necítim sa kvôli tomu absolútne deprimovaná ani nič podobné. Mám veľké prsia, a tie kilečká sú rozložené tak, že moja postava je aj napriek tomu pevná a súmerná. Nemám problém si obliecť plavky a vôbec sa nedivím, keď sa za mnou muži otáčajú. Mať pár kíl navyše nieje hriech...A hlavne....aj bacuľky sa vedia predať! :) Keď sa žena dokáže pekne obliecť, upraviť, ukázať čo je na nej krásne a hlavne štipku sebavedomia, je krajšia než si možno sama myslí :P Pred rokmi som možno mala komplexy kvôli širším bokom a väčšiemu zadku, ale už 3 roky mám priateľa, ktorý na mne miluje každý kúsok môjho tela rovanko ako ja sama :) ....A tvoj názor, že takéto ženy nevyzerajú ako ženy plynie jedine tak z nedostatku sebavedomia....ak sa nepáčiš sama sebe, niečo s tým rob ! :)

xxxxxxxxxxxx

ja mam nadvahu a citim sa ako zena krivky mam prsiska teda riadne...je sice pravda ze vela chlapov by chcelo somnou mat len sex, ale ako rozumna zena s takym chlapom do postele nejdem. Ja to viem vycitit kto ma ako berie. Ja si vsak osobne myslim ze som pekna zena nikdy som nemala problem s tym niekoho si najst nemam nudzu o spolocnost...neraz mi ine kamaratky dali na javo ze sa okolo mna vzdy niekto toci a ze ake mam stastie ze to niesu taki blbci aki sa tocia okolo nich...a ze len zufalci maju o nas zaujem??? mam uzasneho, krasneho chlapa, inteligentneho, nadaneho...a stacil mi len jeden umev a mily pohlad...

Silvuš

Pre boha je jedno či je žena tučná alebo chudá a podľa mňa to muži nerobia zo zúfalstva že spia s tučnými ženami... Poznám veľa žien ktoré sú tučné a majú takých chlapov že nejedna chudá by o takom snívala. Veľa krát by dievča malo mať niečo v hlave a mať určitý charakter. Každá žena ma niečo čím to druhé pohlavie zaujme. Každá žena je niečim krásna. A je veľa krásnych moletiek na svete ktoré sú krásne a závidia im aj tie chudé .

lienocka2

Čo je podľa teba 20kg nádvahy? Že máš 70kg alebo 90kg? Ja si myslím, že mužom s ktorými máš čisto len sex, tak tým ide len o tom aby ten sex mali. Ale ak ťa ten človek miluje, tak mu až tak veľmi nezáleží na tom, ako vyzeráš. Takže myslím, že pri sexe na jednu noc je výzor dôležitý, ale pri dlhodobom vzťahu až tak nie. Hlavne aby sa navzájom partneri priťahovali, ale to neznamená, že keď sú pri sebe, tak sa nemôžu priťahovať.

arnie11

sweater Ja netvrdim ze sa da 20kg schovat, ale je rozdiel 20kg navyse na 150cm osobe a na 190cm vysokej osobe. A ze nie je 20kg ako 20kg. Svaly maju vacsiu hustotu ako tuk, takze ak ma niekto aj svalstvo tak nebude vyzerat az tak zle ako ked je to len sadlo. Da sa povedat o profi kulturistoch ze su tucni? A pritom podla BMI maju nadvahu.
A u zeny je prirodzeny podiel telesneho tuku vyssi ako u muzov a napriek tomu si najdu sex partnerky aj obezni muzi.

User_37597

raz som citala a myslim si ze je to velka pravda ze zeny ktore maju nadvahu (dobrych 40kg viac) si vazia viac vztah.su viac naruzivejsie a viac si uzivaju celkovy sex.je to mozno preto ze sa boja ze to za kazdym bude aj ich posledny sex,partner,dotyk.
na jednej strane si myslim ze nieje dovod hned vsetkych s nadvahou odsudzovat.niekto to ma dane geneticky niekto zdravotne a niekto sa doslova preziera vo fast F.
a tiez si myslim ze ked uz zena ktora ma viac ako 100kg chce schudnut,dobre schudne ale co s tou zvysnou kozou?povec me si na rovinu nie kazdy ma fasa plat obzvlast nie tu na slovensku a nema peniaze na nejake tie plastiky.obzvlast ked to je starsia zena.
ani ja nemam idealnu postavu no snazim sa s tym aspon nieco robit aj ked je velmi tazke odolat tym krasnym cokoladkam a tycinkam co sa na mna v obchode usmievaju :D

ajajja

Ja mám kolegyňu čo má 100 kg. V tvári je veľmi pekná, vždy pekne upravená, namaľovaná, oblečená. Ale ako sa za ňou chlapi otáčajú, keď si niekam vyrazíme, toto ja nechápem. Div, že neslintajú priamo na stoloch! My všetky ostatné, hoc aj celkom schopné a o dosť ľahšie nemáme pri nej šancu :) Sranda je, že ona netrpí absolútne žiadnymi komplexami, chodí ba priam sa až pri chôdzi premáva modelkovským štýlom, pomaličky, hlavu hore, vypne hruď. Tak ja neviem, čo chlapov na nej láka? Tie veľké prsia asi ... alebo čo ja viem ... :)

sweater

arnie ja si nemyslim ze 20kg sa da niekde schovat, a ved baby ked chcete mat pekne postavy tak so sebou cosi robte, neviem ci existuje niekto, co moze jest stale a vsetko, nemat ziadny pohyb a brucho ako vianocku, vsetci a vsetky co maju paradne figury to maju vacsinou vydrete a to v neskorsom veku ked uz to tak nespaluje ani nehovorim, ale myslim si ze ta drina zato stoji ked sa potom na seba pozeras v zrkadle a tvoje telo ti urcite tiez podakuje

arnie11

20kg nadvahy nemusi u kazdej zeny vyzerat rovnako, zavisi aj ako je vysoka a ako su tie kilecka rozlozene. A ci je ta slanina dobre prerastena :-). Alebo je to len prelievajuci sa loj vo vreci. Aj zena s primeranou hmostnostou nemusi mat dobru postavu, ak je to len tuk, kosti, koza a nic co by to formovalo.
Ty mozes mat sex len s dokonalym Adonisom? Atleticka postava, na bruchu six pack, husta stica, bezchybny chrup ...