FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Rýchlejší rast vlasov

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Rýchlejší rast vlasov" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    Bejba01.02.12 00:27??.??.222.90

Už rok si v podstate nestrihám vlasy a dávam si na ne všeliaké možné prípravky aby mi rýchlejšie rástly...žial výsledok žiadny..vedeli by ste mi niako pomôcť ??

• bibisa01.02.12 08:09??.??.136.130

nic ti nepomoze na rast.a vratila by som sa minimalne k podstrihavaniu vlasov.

• Izabelka_MT01.02.12 07:26??.??.113.97

peknevlasky..a ten šampon clarifying sa dá kúpiť v dm alebo v lekárni ??

• peknevlasky01.02.12 01:02??.??.142.110

ja som mala kedysi hrozne problemy svlasmi. aj mi vypadavali,aj sa lamali a o raste nemohlo byt ani reci. brala som vselijake vitaminy,kupovala drahe sampony aj z kadernickych salonov a tak podobne a nic mi nezaberalo. az po dlhychmesiacoch mozno aj viac ako roku neustaleho experimentovania som nasla idealnu starostlivost a najma prekvapivo lacnu a zvacsa prirodnu.

1.umyjem si vlasy samponom ktotry sa pouziva pred aplikaciou brazilskeho keratinu-clarifying(otvori to vlas alebo take nieco)

2.preplachnem vlasy zihlavovym vyvarom a potom si dam \"masku\"-vajicko,med a olivovy olej asi tak napol hodinku.

3.umyjem dixi samponom(striedam ich) a necham VOLNE preschnut,nefenujem.

tento postup jemozno casovo narocny a aj na trpezlivost,ale ja to poctivo dodrziavam. za rok som sa vzdy premohla,vynechala som to jedine pocas dovoleniek.

4.pouzivam tbl Das gesunde plus haar vital(su velmi lacne a ucinne oproti revalidu,revitalonu,regharu,panthonelu-tieto mi nepomohli)

5.starostlivost vychadza zvnutra a odkedy som vymenila malinovky za bylinkove caje a zacala jest viac zeleniny a ovocia,je to poznat aj na vlasoch,aj na pleti.

Vysledok:mam uz velmi dlhe cierne vlasy,nevypadavaju,su lesklea zdrave.mam ich skoro ako nicole scherzinger(este par cm):-)

dufam,ze som poradila-aj ked na kazdeho plati nieco ine a kazdy si musi prejst hladanim toho spravneho sposobu.

• jankaaaaaaaaa01.02.12 00:40??.??.226.109

nepomoze ti nic, ak to mas tak geneticky a hormonalne nastavene

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch