Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prezit rozchod?

Príspevok v téme: Ako prezit rozchod?
sete

Po dvoch rokoch sa so mnou rozisiel priatel, uz som zazila rozchody, ale cez toto sa nejak stale neviem prekusat..viem, ze sa musim s tym zmierit, lebo jeho nazor uz nezmenim, ale uz tri tyzdne sa strasne kvoli tomu trapim, myslim na to stale, kazdy den placem uz ma to nebavi, chcem to zmenit ale neviem ako..co vam pomohlo ked sa s vami rozisiel partner, ktoreho ste lubili asi az prilis?

denisaf

da sa to.... len ludia laske prikladaju obrovsku vahu vacsiu nez si zasluzi... ked ti diagnostikuju rakovinu tam rozmyslas ci prezijes... nie ked ta nejaky debilko opusti...

alicik3

lilyiankaa - uplne suhlasim.
inak aj ja som si myslela, ze mam super priatela. si to myslim vzdy, lebo ved ako inak tomu "dobru" este verit? ale v poslednom case mi to pride dost cudne, napr. doteraz som mu pisala nejaku ulohu, kym on isiel spat, ze je unaveny... fakt neviem, co on pre mna naposledy spravil... uz mi to pripada na hranici s vyuzivanim. kde su muzi ako je moj otec alebo kde su muzi ako som ja zena?:D kedy sa mi to uz vsetko vrati? hrozne...

Lentilkaamat

Ahoj nedávno sa mi stalo to isté ,ale poradím ti trošku čo mne osobne pomáha celkom . nezabudneš nikdy ,ale dá sa to minimalizovať .
Tákže najskôr odstráň všetko čo ti ho pripomína . Všetky veci,fotky,facebook..
Vyraz si na párty . Aj keď si neni typ na bláznivé párty,disco a tak ,tak skutočne to pomáha . Výborne sa odreaguješ a spoznáš možno aj nových ľudí aj keď nemáš asi na to moc chuť,ale vyskúšaj to .
Chodievaj von s priateľmi.
aaa mne ešte moc poomohli psychologické prednášky , na nete je ich mnoho . Tak veľa šťastia. ČAS je najlepší liek. Veď ani semienko ,ktoré zasadíš nevyrastie hneď zo dňa na deň na veľký strom . bude dobré ,držím palce :)

lilyiankaa

my sme práve toto preberali včera so sestrou, že kde sú takí chlapi, ako je náš otec?? takého by každá brala všetkými desiatimi ... hľadanie toho správneho partnera je teraz ťažké, či už má dievča 20, či žena 30, či 40 rokov, sú iní, prídu mi, že sa nechcú viazať, chcú si len užívať a nemať žiadnu zodpovednosť...samozrejme česť výninkám, ktorých poznám dosť, či už ako kamarátov, známych, kolegov, mojich bratov či môjho priateľa ..tiež som si myslela, že už radšej ostanem sama ako byť s niekým len preto , aby som niekoho mala .ja nie som ale ten typ, ktorý by len kvôli takej stupidite, aby nebol sám niekoho mal .... až práve vo chvíli, keď som na chlapov totálne zanevrela, pretože všade som videla samé podvádzanie, milenky, len sex a žiadne city, mi prišiel do cesty môj priateľ, ktorý tiež pár mesiacov predtým ako sme sa stretli doma vyhlásil, že bude radšej sám ako si ničiť život so ženou, ktorá za to nebude stáť ....
nebojte baby, aj na vás sa usmeje šťastie a ja verím tomu, že na každého z nás čaká ten pravý, len niekomu príde do cesty skôr, inému neskôr... :))

alicik3

tiez riesim nieco podobne. uz sa blizim k tridsiatke a za sebou len kopec rozchodov a sklamani a neviem ako z toho von. momentalne mam priatela a citim ako zase straca zaujem. neviem, kde su taki chlapi ako je napr. moj otec. uz sa asi zostava len zmierit s tym, ze na svete su aj ine veci ako rodina, aj ked je to pre mna hrozne tazke, pretoze ju beriem ako najvacsiu hodnotu.:(

chanel

citala som vase prispevky ja som na tom podobne po 15rokoch som sa rozisla s priatelom uz sme spolu zili 5rokov a velmi tazsko zvladam rozchod ja som ho opustila ale v podstate uz som nemala na vyber uz sa to dalej nemohlo tak fungovat vobec si ma nevazil kutiku som dufala ze aspon takto ked som sa odstahovala ze pride na to ze som mu dolezita ale nic a presne ako baby pisu mam uz 30at a sa bojim ze ostanem sama do konca zivota nema zmysel moj zivot som sa trapila aj s nim ale aj teraz bez neho takze neviem viem aky pocit to je ale dufam ze vsetko dobre dopadne a raz uz budem stastna:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako prezit rozchod? - Fórum - ZDRAVIE.sk