Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

detox s javorovým sirupom

Niki26

Najvaci vyber javorovych sirupov ako aj inych veci z javoroveho sirupu ako napr. javorovy cukor alebo javorove maslo najdes na stranke www.javorovycukor.sk. Ja som si tam objednala sirup na detox dietu na chudnutie a na druhy den som ho mala doma. Je lepsi ako ten co maju v drogerii, lebo fakt je originalne vyrobeny aj baleny v Kanade. Schudla som 7 kg za dva tyzdne. Teraz si ho davam uz len do jogurtu a na vlocky a manzelovy na pletenky z listkoveho cesta;) Vrelo odporucam

RNG

Javorovy syrup je sice zdravsi, nez rafinovany cukor, ale tie najzdravsie komplexne sacharidy v nom sa znicili a zmwenili na jednoduche pri dlhotrvajucom vare(hydrolyza) ktorym musi javorova stava prejst na zahustenie(az 100:1).
Podobne je to aj so stavou z aloe vera, medom z agave a podobne. Za surova su tieto veci liecive, znicene varom su len prebytocne zdroje jednoduchych cukrov, ktorych mame aj tak privela v potrave.

ella

toto je detoxikacia prečisti to traviaci trakt a zaroven schudnes..ja to robim už druhýkrát len by som tu rada stretla ludi ktorí s tým maju viac skusenosti.principom je že sa cele dni pije iba ten sirup, matový čaj a nejaký bylinkový čaj s prehanacimi učinkami.

simka111

Ja si chcem tiež kúpiť javorový sirup, lebo je vraj veľmi zdravý, ale ten detox nepoznám, ja by som si ho chcela davať na vločky, pohánkovú kašu.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

detox s javorovým sirupom - Fórum - ZDRAVIE.sk