,, Jem" si oblečenie!

Príspevok v téme: ,, Jem" si oblečenie!
dajana5

Ahojte :) mám taký problém. Strašne mi chutí oblečenie. Normálne tričko, alebo tielko, trhám ho na kúsky a žujem, neprehĺtam samozrejme ( už aj bez toho je to pekne divné :D ) keď daný kúsok vyžujem, odstrihnem si další. Samozrejme len 100% bavlna, žiadne syntetické šunty :D. Strašne mi to chutí :(. Chcem sa spýtať či má niekto podobne skúsenosti, alebo je to len moja čistá rozmaznanosť :)

george303

Inak nerozisile sa ten pritel stebou nahodou zato ze mu trosku zacalo miznut oblecenie :DDD
To ano zacina sa to 100% bavlnou ale neskor ti bude dobra uz aj taka cinska napoli nilonova bavlna :DDD ano ano takto to konci :DDDD
Inak ked nad tym premyslam nieje to az take neobvikle vydel som dost psov ktory trhlai oblecenie ale tym bolo jedno aku ma farbu a zlozenie :DDDD

dajana5

george303: mám zelenu izbu, to by mi nechutilo... mmmmm, ale taká bielaaaaa, mmmmm kobližky :D.
Neviem ti povedať ani odhadom, koľko toho mohlo byť.. za ten rok aj pol...trištvrte..

dajana5

pri tej predstave kontajnerov z humany ma az striaslo :D brrr,to ne! to musi byt vonavučke, čiste, ( najlepšie biele) tielko, tričko :D Žula som uz aj čierne, ostáva to v zuboch jak mak a farbi to, naprd to je :D

george303

dajana5 Musis si nahovorit ze mas vapnika dost :DDD
To uz keby zacnes aj stenu obhryzat :DDD
Sak to uz jak by vyzerala tvoja izba :DD
Inak som videl uz aj take konopne tricka tie mozu tiez celkom dobre chutit :D
A aky mas taky odhad kolko kusov oblecenia si uz takto zosrotovala ? :DD

dajana5

Joo: :DDD neospravedlnuj sa :) tiež sa bavím sama na sebe a vašich príspevkoch, aj ked v konečnom dosledku ma to ,,trápi"! tak ale ľudia asi jedia aj horšie veci! Ja le žujem! :D Pokial neprehltam, som normalna! :D Ano si Dajana ! :D Si! Si! :D

lulu22

ako george, na tvojich príspevkoch som sa tak nasmiala, až mi slzy pomaly začali tiecť :D:D:D:D
dajana, ako ono možno nie si unikát, len sa sa s tým "priznala" a nájdu sa aj iný tielkožravci :D ale povedzme si úprimne, sú oveľa oveľa horšie zlozvyky či úchylky :D

Joo

joooj to "vrzganie" ked sa dotkne bavlna zuba u mna vyvolava husaciu kozu ...... ale tak ja ako dieta som ohryzavala omietku ,neskutocne mi chutila a vzdy som sa prisala na akukolvek stenu ..... no ten tvoj problem hmmmm to je neobycajny jav ... prepac, ale poriadne som sa zasmiala ..... inac ,nedavno som bola na navsteve a vsimla som si stenu ....... urcite sa realizovalo nejake decko ,bola celucka ožužlana ,dokonca otlačok predneho kusu ,ako podpis ci šifra dentes decidui .......... takze mozem potvrdit ,ze to viem rozoznat
... mna skor rozosmiala predstava pekneho chlaca v tricku a moje (tvoje) myslienky ....... hmmm chcem ta ozuvat (tricko) :-)
prepac,ale nedalo sa mi nezareagovat .....

dajana5

Už som dala ,,dalšieho šluka" :D je tažke o tom písať, rozmýšlat nad tým a nedostať chut! prčíč!
Rozmýšlala som, ci mi nechýba nejaky vitamín napr. ludia, ktorým chýba vápnik, chutí stena (naozaj) odštibuju z omietky.... tak som myslela, že či mi nechýba nejaky stopový prvok najskor, tak ale... jaky vitamin obsajuhe oblečenie ?? :DDDDDDDDD