Geisenovci

Deria

pravdaze to maju zaplatene. na druhej strane rozumiem, ze vela ludi si nemoze dovolit ani tie zakladne potreby ale co uz, milionari boli a budu...ci uz ich daju v telke alebo nie.

dobra vila

To je ten program, co ma podtitulok "tazky zivot milionarov"? Som to razom prepla, ze este maju ksicht dat taky podtitulok... A ti, co na take veci nemame, aby nam to pililo zrak?
To ako ta relacia Smotanka...ako sa bavia na plese a co ja viem a chudobne ovce, co to cumia, nepochopim...ze take relacie vobec maju sledovanost.

Deria

a ja si to obcas celkom rada pozriem. mne su celkom sympaticki. jednoduchy clovek ma aspon trochu moznost nazriet do takej rodiny a pozorovat, ako sa k roznym veciam stavaju, ako si poradia, medziludske vztahy a pod. no ved co, nech maju, ja im to zelam, ved to nenakradli. horsie je to napr. s politikmi, ktori okradli narod, tych vsak neukazu, co vsetko si mozu dovolit v sukromi a ake vymozenosti maju. keby poniektorych ukazali, tak by zatienili aj geisenovcov, ti sa aspon nemaju dovod skryvat.