Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné po celom tele!

Príspevok v téme: Akné po celom tele!
egoista

Ahojte baby určite to poznáte že máte akné .. No ja mám akné všade.. Na tváry,rukách,nohách,pod bruškom troška, proste všade :/ neviem sa toho zbavit viem že to nejde rýchlo používam na pleť Bioderma Ráno+Večer , na dekolt niaku vodíčku špecialne namiešanu v lekarni + Skinoren a zynerit je mi to až priam blbé že nesiem na seba toľko chémie chcem ešte skúsiť sýrové mydlo máte niekto taký problém ako ja? budeme porovnávať zmeny ? :/

jaUhor

Tiez mám akné po celom tele a milujem ľudí ako RNG .. nikto neporazí nič konkrétne a tým pádom to je pre nás bludný kruh... Človek sa nemá čoho chytiť :-(

Ani kožné nevedia pôvod a ako tomu zamedzit. Niekto má akné aj bez útrob a to je už divne, pretože všade sa píše že zapchaty pór ( úbor ) sa zapáli a vznikne akné ..

egoista

Tak píšem po pol mesiaci a max. čo sa mi lepší je chrbát . Nemám tam žiadne hnisavé akné aspoň jedna pozitívna vec . Tvár je taká ako vždy , ale na čele nemávam veľmi výrazne akné ale skôr teraz pri krku mám hrozne veľa . Inač sú to iba čierne bodky ktoré miznú .. Hlavná vec -> NERÝPAŤ

mimula

draha, ty len prosim ta na seba "netrep", prepac za vyraz, vsetky tie blbosti,

len vysusis a podrazdis celu pokozku tela,scervena a nasledne ta bude vsetko stipat.

Taketo veci ries najprv vyrovnanostou, nie je to problem, ktory vidis na sebe ale v sebe v prvom rade.

Hlavne pokoj, klud, venuj sa tomu co ta bavi, odputaj sa od toho, zdravo sa stravuj, hyb sa, staraj sa o seba s neznostou, nie s nechutou a nenavistou voci tym "podla teba blbym vyrazkam". Hyckaj sa maj sa rada, a akne ustupia.

Vsetko ostatne ti moze pokozku len podrazdit, myslim tie vysusovacie pripravky.

Mam priatela, aj jeho to trapi, nie je to az take ze hrozne, ale vyrazticky sa mu objavuju hlavne v lete, ja ho aj tak milujem, a ten pocit ze ta nekto miluje, a prijima ta, ti ozdravuje cele telo a mysel. Skus zabudnut na tento problem, neriesit ho, venovat sa sebe, a tomu co rada robis a milujes. Najdi sa ;)

kacena28

ahoj, ja pouzivam asi dva týždne DUAC GEL, pise sa, ze vysledky treba cakat tak cca za mesiac /aj kožny tak vravel/ a mozem povedat, že som celkom milo prekvapena. Akne sa mi robi len na tvari hlavne v okolo sanok a na koreni nosa.Každy vecer umyjem tvar v repiku, potom ten gel, a na rano mam Excipial Hydrolotio. snazim sa do toho nevrtat a zbytocne si nechytat tvar.

lil12

Ahojte, prosím vas potrebovala by som radu,ja nemam akne,ale po sprchovaní sa mi vyhodia take malinke cervene bodky ale iba par, na bruchu niekedy na pleci,alergicka niesom na nic,kupila som si detsky sprchovy,lebo ais mi vadi nieco v ostatnych mydlach. To je ale oukej to sa uz da.Lenze teraz sa mi hocikedy vyhodia vyrazky typu ako keby ma postipal komar aj teraz v zime.Ale zmizne to za 3 dni,ale svrbi to, nikdy som o nemala a z nicoho nic sa mi to hocikedy spraví,raz s ami ulne mega spravil taky stipanec na cele,ja neviem ci je to zo stresu,aj ked su skusky, alebo ci z nejakeho jedla. Prosim pomozte,ak by to niekto poznal. U koznej som bola pred rokom a pol,a ziadnu alergiu mi nezistila,ale ze mam skusit drzat dietu,alebo zapisovat si jedlo co zjem. HELP

izzabelta

Ja som mala taký istý problém ako ty, teraz už je to oveľa lepšie, už mám akné iba na chrbáte, a to keby som si do toho vkuse nerýpala, tak to mám v poriadku. Ja som používala tiež zynerit, trošku mi to pomohlo, ale potom mi doktorka povedala, že to môže byť , že mám málo vitamínov, kúpila som si vitamíny každého druhu, striedala som ich, a časom sa môj problém vyriešil :) aj keď nie každému to pomáha, moja mama od puberty má vyrážky všade a už má 40 a žiadne krémiky, vitamíny , lieky na akné jej nepomohli. Držím ti palce :) skúšaj

egoista

Teraz som si dala prisny rezim :) že sa budem o všetko najmä o seba starať prísne a poriadne budem vám dávať časom vedieť či vidím niake zmeny :)

jankaaaaaaaaa

rng: ak teda akne je sposobene vylucovanim spiny z tela, ako je potom mozne, ze HAK zabranuje tvorbe akne? znizuje umelo hormon DHT, ale predsa nezabranuje vylucovaniu spiny z tela cez pokozku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné po celom tele! - Fórum - ZDRAVIE.sk