Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Agentúra Manu - Bardejov

ewelin28

ale tie vozíky sú na hmm..neviem či motor, eletrinu alebo čo :D...ale proste to neťaháš ty manuálne neboj...horšie natom je to, že budeš nakladať flaše alebo niečo ine sklenené..a keď to padne, je prúser :D
ja by som asi nešla, ale keď si fyzicky zdatná, choď :)..ak ti môžem poradiť...skús agentúru cetralwork alebo xawax...tiež do Prahy..ale do skladu s oblečením, tam sa mi viac páčilo asi :)

jjjaa

ahoj ewelin28. dakujem za odpoved. na úkol si to ani ja neviem predstavit, vraj za jednu oskenovanú krabicu 35 halierov :O
tak to ich denne musim spravit par tisíc podla mojho vypoctu, aby som zarobila aspon niečo... a to si ani neviem predstavit, ked ich budem musiet tahat naložené na paletovom vozíku kdesi ku kamiónu-tak mi to vysvetlili. väčšinou s paletovými vozíkmi robia chlapi, ptž sú fyzicky zdatnejší... uvažujem, či tam vôbec ísť...

ewelin28

ja som cez nich robila...v prahe v sklade..ale v tom čase sme ešte robili na hodiny, nie na úkol :)...vyplatiť nám vyplatili to, čo sme odrobili...ale ako zarobiš na úkol..netuším..ja som cez nich chcela ísť aj minulý rok..ale mi povedali, že je to už na úkol a je to skôr pre chlapov...ale asi teraz nemajú koho..tak volajú aj ženy :)...výhoda je tá, že ubytko máš úplne zadara a aj cestu do práce....vozí vás jeden milý ujo :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Agentúra Manu - Bardejov - Fórum - ZDRAVIE.sk