Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Agentúra Manu - Bardejov

Anonymus2017

Katastrofa,cela agentura,sposob jednania zo strany Pana Gyurciho. On je v podstate prasiatko,ktore sa tam bude drzat zuby,nechty a ma tam z toho doslova zlatu banu. Ludi ma za dobytok,nemas pravo na volno,len robit,robit a robit. V idealnom pripade zadarmo. Plat na vykon ako za komunizmu a nie ako sa patri v roku 2017 a este ktomu v Prahe. Ten Pan skutocne nenecha ludi oddychnut. V podstate to nieje koordinator,ale luxusne plateni sofer dodavky. Zmuva smiesna,nejake benefity,ci vyhody doslova bez sance. Skutocne sa cudujem,ze mu este niekto nedal cez papulu,aj ked on je bez chrbtovej kosti,rozdychal by aj to,hlavne ze sa peniazky hrnu. Ludia vazne katastrofa,nic horsie som nezazil a nezazit to na vlastnej kozi tak neuverim,ze v 21storoci sa take daco da v strednej europe zazit. CELE ZLE!

ewelin28

ale tie vozíky sú na hmm..neviem či motor, eletrinu alebo čo :D...ale proste to neťaháš ty manuálne neboj...horšie natom je to, že budeš nakladať flaše alebo niečo ine sklenené..a keď to padne, je prúser :D
ja by som asi nešla, ale keď si fyzicky zdatná, choď :)..ak ti môžem poradiť...skús agentúru cetralwork alebo xawax...tiež do Prahy..ale do skladu s oblečením, tam sa mi viac páčilo asi :)

jjjaa

ahoj ewelin28. dakujem za odpoved. na úkol si to ani ja neviem predstavit, vraj za jednu oskenovanú krabicu 35 halierov :O
tak to ich denne musim spravit par tisíc podla mojho vypoctu, aby som zarobila aspon niečo... a to si ani neviem predstavit, ked ich budem musiet tahat naložené na paletovom vozíku kdesi ku kamiónu-tak mi to vysvetlili. väčšinou s paletovými vozíkmi robia chlapi, ptž sú fyzicky zdatnejší... uvažujem, či tam vôbec ísť...

ewelin28

ja som cez nich robila...v prahe v sklade..ale v tom čase sme ešte robili na hodiny, nie na úkol :)...vyplatiť nám vyplatili to, čo sme odrobili...ale ako zarobiš na úkol..netuším..ja som cez nich chcela ísť aj minulý rok..ale mi povedali, že je to už na úkol a je to skôr pre chlapov...ale asi teraz nemajú koho..tak volajú aj ženy :)...výhoda je tá, že ubytko máš úplne zadara a aj cestu do práce....vozí vás jeden milý ujo :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Agentúra Manu - Bardejov - Fórum - ZDRAVIE.sk