Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšie vyrysovanie brucha

Príspevok v téme: Najlepšie vyrysovanie brucha
Regret

Ahojte,chcel by som niekoho poprosiť aby mi poradil ako si poriadne vyrysovať brucho. Minulé leto som dosť makal na obyčajných brušákoch a po strašnom makaní sa tam málinko tie tehličky objavili ale po lete zase začali miznúť. Teraz ma to hnevá,preto by som potreboval poradiť ako na to. Mám 15 rokov,67kg,výška 168cm. Problém je v tom,že keď napnem brucho,tehličky sú aj slušne viditeľné,ale tam je problém,že neviem ako zhodiť preč tie "kilá" čo mi ich zakrývyjú a potom ich ešte dorysovať spolu s ostatnými časťami brucha... Dnes som začal cvičiť brušáky do kríža a nohy do pravého uhla. Dá sa to aj takto? bez posilky? pomôžu večerné behy alebo niečo také na zhodenie toho zbytočného materiálu? ďakujem každému kto poradí :)

xdanielax

tehly budu len ked zmizne tuk. a ten zmizne aerobnym cvicenim. napr. tym spominanym vecernym behom. len brusaky nestacia.

Regret

O špáratko sa nebojím,neviem č to mám v génoch,alebo čo,ale stačilo mi sem tam na tréningoch pár klikov,doma klikov pár a mám bicepsy a ramená ako málokto v mojom veku,takisto aj lítka a stehná... :)

mattod.

mne zasa podkozny tuk zakryva tehlicky,ale ked uplne napnem tak vidno. to je to,ze moc za toho nezbavis a ked cvicis fest stale brucho tak to je zle. skus bicyklovat a behat ,ale zasa potom budes vypadat ako spáratko s tehlickami .

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepšie vyrysovanie brucha - Fórum - ZDRAVIE.sk