Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KUCERAVE VLASY!!

limetka

aj ja mám kučeravé vlasy, kedysi som ich také pekné nemala, dala som si kratší strih a začali sa neskutočne točiť..dnes by som už ten krátky strih nechcela, používam GLISS KUR 19 vitamínov, masku zmývatelnú i nezmývateľnú dvojminútovú kúru, vlasy si nechám prirodzene uschnúť, potom ich pregelujem, alebo pretriem NIVEA - krémom na vlasy a sú ako zo škatuľky :)) Ak máš tak zničené vlasy, skús sa dať ostrihať na kratšie, nie príliš, len ich daj riadne prestrihať, dobrá kaderníčka ti naozaj poradí, čo všetko máš používať, aby boli tvoje vlasy opäť fit, veľa zadaru :)

medicka

nenapisala si ci mas znicene len konceky alebo poskodenu celkovu strukturu vlasov..
mne na skuceravenie pomaha obycajna cista voda.. ked ich uz mam suche, zvyknem si na ne striekat vodu a ma to moc dobry efekt.. :)

maruska*

trvalu neries...
kucerave vlasy mam tiez a aj ked tuzim z casu na cas po rovnych, (nedaju sa kucerave fakt nijako cesat) nemenila by som hlavne vtedy ked sa zobudim rano po noci ked som zaspala s mokrou hlavou :) vtedy su uplne ine ako ked len sfenujes. inac pouzivam sampon s kondicionerom a masku na farbene vlasy, hoci tie moje farbu v zivote necitili... ale robi mi dobre. to je vsetko... :)

zrrzka

tiez mam kucerave vlasy, raz som si nestihala vecer vlasy vysusit a isla som spat v mokrymi vlasmi.. rano som mala pekne kucery, ake nemam ani ked si ich necham volne vyschnut.. inak si ich dost casto fenujem..

makra

skus glisskur (neviem ako sa to presne pise) alebo zajdi do drogerky a pokukaj sa dobre okolo seba, teraz je na trhu mnozstvo vyrobkov (balzamy, kury,...)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KUCERAVE VLASY!! - Fórum - ZDRAVIE.sk