Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázka na chlapov alebo ultrašikovno ženy :)

david23

Žena:-) nenapísala si, či je to diesel alebo benzín, mohla zamrznúť nafta, slabá batéria,... Zapamätaj si, že keď Ti nejde naštartovať na 3-5krát auto, tak ho nesmieš trápiť ďalej
ja mám 2 ročný benziňák a naštartoval som v pohode, asi preto, že bolo len -11

ajajja

U mňa toto bola slabá baterka. A tiež na fábii a odišla po 6 rokoch :) Skús niekoho poprosiť nech ti ju nabije, ak nemáš nabíjačku, čo asi nie :) Mne teda nepomohlo ani nabitie, lebo vraj nejaký článok bol odídený či čo, tak som musela kúpiť celú baterku novú.

3nttt

moj drahy mal tiez dnes problem nastartovat a to mame 3rocne afto a tu bolo iba nejakych -15 :)
bud rada ze si aspon dvere otvorila :) si pamatam ked moj tatko kedysi na skodovicu braval aj flasu s horucou vodou :DDD

martinmlm

Pozor, vybíjes batériu. Asi je aj tak už stará a keď je zima ešte stráca na kapacite. Treba ju skontrolovať, doliať kyselinu- destilovanu vodu, dobiť, alebo naštartovať cez káble. Alebo novú. Môže byť aj problém s štartérom alebo prázdna nádrž.

lost

Kedy si ho kupila?
Zavolal by som predajcovi ze co to ma znamenat :D
fu ja neviem, sice som muz ale asi by som volal do servisu ze nech mi daju nahradne auto :D

Laurina22

Stare auto?Slaba baterka?Je proste kosa?

Ja som mala tiez problem dneska s nastartovanim

Nastartovala som na 3x

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázka na chlapov alebo ultrašikovno ženy :) - Fórum - ZDRAVIE.sk