Dokonalý večer

:D

sa mi to len zda alebo su tu ozaj vsetky baby buchnute do wrecka?!?! :D
inak asi aj ja som. pred troma mesiacmi som sa chcela zabit. wreck odpisal - uz sa mi nechcelo. a zmizli aj komplexy z mojich malych pasikavych koz, aj z diery medzi nohami. vdaka wreckovi!
a tak ma nic ine nenapada, len zalozit novu temu..

sway.

wreck ja som mala negativnu reakciu,lebo je to nudne.Mam 24. A moja predstava o romantike je niekde inde ako v hotelovej izbe. Som dost akcny a spontanny typ,cize sa to jednoducho vylucuje s mojou povahou.Cim viac sladke a planovane,tym horsie.Je pravda,ze 18 rocne dievca nema vela za sebou a isto bude vzrusena uz len z toho,ze ide so svojim chlapcom na hotel.

wreck

hm. ja som prave dufal, ze to bude pouzitelne. tych par akoze vtipnych vsuviek tam je len na podfarbenie. uznavam, ze napriklad to srdce z lupenov je uz dost presladene aj na moj vkus. ale lupene na posteli su podla mna v pohode a rovnako tak snaha zaujat vsetky zmysly.

na druhej strane, pozrite si este raz doplnenie od samouka na predchadzajucej stranke. slecna ma 18, asi toho nema az tak vela za sebou. ak uz aj nieco skusila, dost pochybujem, ze jej rovesnici bezne maju zdroje a invenciu na takuto pripravu. so samoukom su 9 mesiacov. nie je sanca aby sa dostatocne poznali za ten cas, tak som to chcel viac rozvinut a zobrat to zo siroka. 18-rocne dievca by mohlo byt milo prekvapene, aj ked by to nemalo naplnit jeho predstavy. minimalne sa to od 19-rocneho chlapciska necaka. aspon si myslim.

som vam inak vsetkym vdacny za feedback. napriklad som neckal, ze tolko zien bude mat neutralne az negativne reakcie. dobra lekcia pre mna. len skoda, ze kazda nenapisala aj svoj vek.

tak verme, ze sme tu samouka spolocne nieco samonaucili :), a ze aj vdaka tejto teme ten vecer budu mat pekny.

Deria

co tu spirituzujete o tom, ci by sa vam pacil taky vecer, ved tu ide prave o ten styl pisania! ja som sa pobavila, dakujem, wreck! a nevzdavaj sa, este existuje dost romantickych dievcat!

malickaaaaa

sprav si to aj na nohach, aby si ju neskrabal, ked budete vedla seba lezat a prepletat sa nohami. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak toto je supa, sa rehocem ... by som nikdy nepovedala, ze daky muz by myslel na toto...

wreck

a..., zial nie. z celeho netu som uz len na jednom sukromnom fore a na linkedin.com. inak nikde.
a dobre prispevky ste dali vsetci po tom mojom. presne tak to je. su to vsetko zname veci, nie je tam nic prevratne. ja som to len spisal. dokonca, ako vidime, to nemusi vobec fungovat. preto tam davam doraz prave na tu dlzku vztahu a na poznanie toho druheho. moja skusenost je taka, ze to fungovalo, tak preto som to napisal.

??!!?? a rolexx, na to uz sa niekto nedavno pytal a ta tema je tu: www.zdravie.sk (nenechaj sa zmiast nazvom, boli sme tam trochu mimo temy)
ten moj prispevok je z 15.01.12 23:57. moj pohlad, moje tuzby. takisto si nemyslim, ze to moze fungovat u kazdeho.

Rolexx

Ahojte, hodnotny prispevok wreck, velmi inspirujuce vdaka, v mojom pripade vsak nepouzitelne, chcela by som pripravit idealny vecer pre chalana. Vedel by si mi poradit?

Valium

lost - myslím, že wreck ťa teraz tromfol dĺžkou príspevku. Viem, že zvykneš písať dlhé ale toto je gigantické :)