Dokonalý večer

[zruseny1]

wooow, wreck :)) ze sa ti chcelo
no nefinka mala velmi dobru poznamku, u mna by sa toto asi moc s uspechom nestretlo, snahu by som urcite ocenila, ale ku krajsiemu veceru by mi to nejak extra neprispelo :) a dotycny by bol iba sklamany, ze ma to neohurilo, tak ako ocakaval
prilis vela planovania a organizovania, pomerne vela namahy a premyslania- co kde ako, bude sa pacit, nebude....
dokonalost naokolo nie je taka podstatna, staci ak ten clovek je dokonaly :D
ale aj tak, myslim ze na drvivu vacsinu bab by to zabralo :)

A...

wreck, ak si mal na jednom nemenovanom portali nick zacinajuci na "d", tak si tam odo mna po potvrdeni tejto info najdes mail... strasne mi niekoho pripominas, ale strasne. ten dotycny je jediny chlap na svete, od ktoreho by som cakala, ze napise takuto kravinu. (slovo kravina tu myslim v tej jeho najpozitivnejsej podstate :D)

??!!??

ok a ešte by si sem mohol šupnúť niečo pre nás ženy....resp. ako pripraviť dokonalý večer pre mužské pokolenie

bingham

Tak na mna to bol ...nesmierne dlhy prispevok...ale aspon som sa na niektorych vetach poriadne zasmial...za co ti dakujem kedze som mal dnes tazsi den :)...(polovica veci v tom prispevku je uplne prirodzena...teda jedine zeby niekto prvy krat stretol zenu)...a dalsia zalezi od toho...komu sa co paci... :)

wreck

haha, lost, mudro. len som okolo toho nechcel moc spekulovat, lebo neviem ci su sviecky vobec v hoteloch povolene. a este v takomto mnozstve a na takyto ucel.

velmi spravna poznamka od nefinky! suhlasim.
samouk, co ak by najradsej zo vsetkeho chcela vidiet I spit on your grave, potom sa nechala od teba zviazat, vyslahat bicikom zadocek a na zaver by povedala: "popici! na buduce pozvem aj kamosku." :)

sway.

Mna by to nepotesilo,ten uzasnuty vyraz by som musela velmi dobre zahrat.Inak by som sa unudila k smrti aj chut na sex by ma asi presla :-P
Ale ja som asi antiemocionalny typ. Ja by som radsej prisla na neznamy maly hotel niekde v strede nicoho rychlou,ale bezpecnou jazdou na aute/motorke.(aspon by sme si po ceste zaspievali)So sebou kvalitne vino,mozno cigary. Zahrala si nejaku hru napr.karty s tym,ze ak jeden preha musit splnit rozkaz toho druheho.Snad by sme sa poriadne odviazali,pripadne trochu zdemolovali hotelovu izbu a uz sa tam nikdy neukazali:-)Hlavne nech je to zazitok.Sviecky si zapalim doma,ked chcem spat.Dobre jedlo mam kazdy den.Vona muza je viac sexy ako vona pomarancov a na masaz chodim k profesionalovi.Ale ak je priatelka jemna romanticka dusa,mozno bude velmi milo prekvapena tym,co napisal wreck.

nefinka

v prvom rade by som si overila, o aky typ zeny/baby ide.. nie kazda je typ, ktoru by max potesil napr. pre mna vyslovene presladeny, gycovy vecer ako z dakej knihy danielle steelovej ako tu opisoval wreck

Deria

wreck, teba je skoda na fore! ale nie, uz sa tesim na dalsiu kapitolu. a co teraz, ide reklama? v najlepsom prestanes!:D