Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biopha Organic nova kozmetika v DM

bajana

prosim Vás, kde kúpim sampon biopha na mastné vlasy? predáva sa na Slovensku alebo v Čechách vôbec? Ďakujem

Tinka387

Ja mam sampon od biopha a som prijemne prekvapena. Vlasy su lepsie ako od inych samponov, co som skusila akurat sa mi nepaci vona, na moj vkus velmi sladka, ale da sa to prezit, takze zamna ODPORUCAM!

Sophia

Ja mám odskúšanú zubnú pastu - výborná - nemá chuť ako zubné pasty, menotolová, takže si treba zvyknúť (možno dve-tri použitia a zvyknete si) ale pozorujem naozaj svieži čistý pocit v ústach. Kúpila som tiež gél na int. hyg. - tiež sa mi javí ako výborný a šampón ale ešte som nestihla vyskúšať. Ako vravíte, dobrá cena za takéto produkty, som rada, že také čosi je.

Kika20

mám od nich odličovač a našťastie už v ňom mám iba málo, vôbec nie som spokojná s ním, ako na odlíčenie tváre je fajn, ale keď prídu na rad oči tak už je to skoro katastrofa, v poslednej dobe pozorujem, že špirála sa s ním nejde dole vôbec, no myslím že na začiatku to bolo fajn :( u mňa rozhodne nie, neplánujem kúpiť znova ten produkt, skôr vyskúšam niečo iné

Maraki

Ja som si kupila odlicovac a musim povedat, ze som tej kombinacii ibistek aleo az tak neverila, ale zda sa mi velmi dobry a to mam dost reaktivnu plet, suhlasim, ze nevyzera aspon podla popisu, ze by v nom boli umeliny. Takze som spokojna, len z dlhodobeho hladiska neviem este povedat :)

efe

ja mám šampón na mastné vlasy a som veľmi spokojná. Vlasy sú po ňom jemné a dobre česateľné, vonia príjemne bylinkovo. Cena je viac ako priaznivá v porovnaní s inými bio značkami.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biopha Organic nova kozmetika v DM - Fórum - ZDRAVIE.sk