Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

ennilia

..ano iva..presne k tym vitaminom boli taketo rozne tetovacky..je to super..je to take ine..pekne mile..podla mna aspon teda..super ze si si to nasla..lebo ja tiez neviem kde mi pomaly hlava stoji..ten nas Artur, to je vymyselnik uz teraz..obavam sa co bude ak bude vacsi.. :D

IvanaIva

Zlatusa
- ako si to napísala tak až zimomriavky mám..tie pohyby..kopanie..poradne a tieto veci čo?..materstvo je veru nádherné..len keby to bolo také jednoduché všetko..

zlatusa

Mimma veru ako píšeš. Samé to nejde a musíme si nejako pomôcť aj ja si budem musieť zrejme ak sa chcem niekam posunúť, ak chcem ešte cítiť v brušku pohyby a kopanie :)

IvanaIva

Sissiny
- tiež čakám, že kde ku ktorým vitamínom..skúšala som to aj hľadať a našla som, že k femibionu 2 duopack..ale neviem či som to dobre našla..ale vyzerá, že hej..no počkám, kým nám odpíše, či ozaj je to tak..to boli časy, keď som aj ja taká bola..by som sa na to dala opäť.. :)

sissiny

To ej super, ale to konkretne len k nejakemu baleniu alebo ako mam tomu rozumiet, ze ako sa da k takym tetovackam, nalepkam vobec dostat? Este raz musim napisat, ze je to mile a krasne a hlavne je to aktualne pretoze to vystihuje danu situaciu ;)

Mimma

To sa stava. Niekedy to same nejde, je to smutne, ale je to tak. Vitaminy ti mozu pomoct vytvorit to spravne prostredie pre spravny rast dietatka, aby malo v tom brusku vsetko od prveho dna ako zacne rast. Aby nemalo nedostatok nicoho. Lebo to sa s nim moze viest az do buducnosti potom :(

zlatusa

Krásne bruško, pekne je vidieť, že dieťatko rastie ako má. Niet nad tento pocit, tiež by som chcela ešte raz mať takéto bruško, len neviem, nejako sa nám nedarí, nič takéto som predtým nemusela riešiť, ani na to myslieť :(

IvanaIva

Ennilia
- odpadnem ja z toho..to je ako darček k jednotke alebo k dvojke alebo v akom balení vôbec sa objavuje?..je to zlaté..akurát mi to pripomenulo, keď aj ja som chodila s takým bruškom..keď si muž robil srandu, či som melón zjedla.. :D

ennilia

..v 31.tyzdni..ano mate pravdu bol to ako darcek k vitaminom..velmi som sa tej fotke potesila..kedysi by som ja sama nebola povedala, ze vitaminy maju taku silu..no maju.. :)