Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

dievocka

vyzerá to aspoň podľa tej fotky, ak dobre tomu rozumiem, že tie tetovačky boli k nejakým vitamínom, aspoň teda mám taký pocit, možno sa mýlim neviem :)

sissiny

Mozes mi vysvetlit prosim ta co su to za nalepky alebo teda tetovacky? A celkom b y ma zaujimalo, ze co to ma spolocne s vitaminmi pocas a pred tehotenstvom? :)

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

dievocka

jéj to je milé tá tetovačka :) To je super, že si jej takto poradila. Myslím, že aj tie vitamíny jej prispeli k tomu aby teraz mala takéto brušinko, v koľkom je týždni ak by som mohla vedieť? :)

ennilia

..my ked sme sa snazili o dietatko tak som si vitaminy pozerala z kazdej strany..ake uzivat a hlavne preco..kym som sa rozhodla tak mi to nejaky cas trvalo..ale zrejme to malo svoj vyznam..kedze mame zdraveho Arturka..podobny problem mala aj kamoska..dlho nemohla zostat tehu..raz sme sa rozpravali a poradila som jej Femibion..ktory pomohol mne..ked ma trapil ten isty problem..a teraz mi poslala takuto foto.. :)

alzbetiena

*mardziosa* vitamíny som si vyberala na základe toho, čo doplnok obsahoval, pri týchto veciach je potrebná kyselina listová a mnoho iných vitamínov, ktoré majú vplyv na rôzne veci, pri vývoji dieťaťa. *V akom množstve?* Veci sa majú, tak, že keď si pozrieš nejaké tie doplnky tak obsahujú presne také množstvo vitamínov, ktoré telo potrebuje :)

mardziosa

ako ste si vyberali vitamíny? ako ste vedeli, že toto je to, čo mi môže pomôcť, čo mi môže prospieť aké zložky a v akom množstve?
taktiež sa snažíme a chcela by som aby dieťatko malo všetko, čo potrebuje od začiatku, len neviem na čo sa zamerať :)