Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

alzbetiena

*Jurbila* užívať môžeš začať hneď ako si uvedomíš, že tým môžeš pomôcť aj svojmu telu ale najmä telu bábätka, keď sa začne pomaly v brušku vyvíjať. Nie je dané kedy ich je vhodné užívať. To je na tebe, či sa rozhodneš už počas snaženia, alebo až keď zistíš, že si tehu. Aj keď môj názor je, že radšej skôr ;)

Vikkii

sme fit ako rybicky verim, ze to tak bude aj nadalej :)
Jurbila s vitaminmi mozes zacat kedykolvek ked sa snazite. Oni nie su nejako urcene, ze po mesiaci snazenia by bolo vhodne ich zacat brat alebo tak. Jedine co sa odporuca zacat ich brat ked sa snazite :)

Jurbila

ked uzivate vitaminy pred tehotenstvom tak kedy ste ich zacali uzivat? barkedy to mozem zacat? Pokusame sa o dietatko uz nejaky ten cas. Teraz sme trosku polavili, kedze mame teraz dost prace. Ale chcela by som aby sme sa snazili dalej, uz nejaky ten cas tuzime po vlastnom dietati :)

alzbetiena

*vieročka* má zmysel, myslím, že v tvojom prípade bez pochýb. Tie vitamíny zabezpečia všetko za teba najmä ak strava nie je taká pestrá akoby mala byť. Je to dobrou voľbou aj pre teba ale najmä pre dieťa keď budeš v rannom štádiu tehu :)

rossie19

vieročka povedala by som, že obsahuje všetky vitamíny, ktoré v tomto období potrebuje žena v tele mať ak chce aby všetko prebehlo ok a bez problémov :) Je fajn, že si si o tom niečo prečítala, aspoň si vieš aj sama pozrieť a zvážiť aký doplnok a čo si skôr vybrať. Podľa mňa smelo do toho ;) držím palečky

Vikkii

vierocka poviem ti, ze nie len z jej pohladu ale aj z toho mojho. Tiez som toto riesila, nevedela som ci uzivat vitaminy ci o stoji za to do toho ist, ale som rada, ze som sa nakoniec na to dala lebo myslim, ze aj tie vitaminy sa podpisali na tom, ze dietatko sa narodilo zdravucke :)

vierocka514

ahoooj alžbet, takže z tvojho uhla pohľadu má zmysel femibion začať užívať áno? už som začala si čítať aj rôzne články, čo sa týka tých jednotlivých vitamínov, že na čo sú dobré a podľa zloženia vyzerá, že obsahuje mnohé vitamíny, ktoré sú dôležité, čo ma potešilo. Takže vyskúšame a uvidíme :)

Mimma

Marika kiezby to bolo vsetko take jednoduche ako si ty napisala ;) nie kazdy to ma v zivote v tomto smere jednoduche. Niekedy ani pestra strava nepomoze a je potrebne zakrocit inak. Vitaminy su velmi dolezite pre spravny rast dietata a niekedy ani to mnozstvo v pestrej stravy nestaci ;)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva..... - Fórum - ZDRAVIE.sk