FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva....." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Rodičovstvo
    milada111102.02.12 14:38

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

• Lucinka50018.05.15 12:12

Aj femibion sa moze brat aj po tehotenstve pocas kojenia

• joleen15.05.15 17:18

Oprava namiesto vráť malo byť brať

• joleen15.05.15 17:17

Oľga ja som nasla v zložení lepšie ako femibion. Volá sa to centravit prenatal môžeš pred plánovaním TT a počas TT vráť a ešte je aj centravit postnatal ten sa berie po pôrode. Ja som s tým začala pred mesiacom a viac

• Olga87615.05.15 15:36

Baby je fakt ten femibion800 taký dobrý cakam svoje prvé babo zatail mam len kyselinu listovu co mi predpisal lekar ale kamoska mi hovorila o femibione ze je lepsi

• Romanka2512.05.15 13:24

kludne ich douivaj nic sa nestane aj mne ostalo asi 8 a douzivala som ich a kupila si ten druhy femibion

• mala_sovicka11.05.15 09:53

dakujem ale vychadza mi to tak ze mi par tabletiek asi 6 zostane mozem ich douzivat? nemam ich komu dat a vyhodit ich nechcem

• Shayleen29.04.15 07:59
  • minv29.04.15 07:36

Dobry den chcela by som sa opytat bebe 25 co by mi poradila na pco syndrom ake vitaminy caje zatial ďakkujen

• Lucinka50024.04.15 15:24

Femibion 800 sa berie uz bud pred plánovaním tehotenstva alebo hned ako zistis ako otehotnies do 13 tyzdna

• mala_sovicka02.04.15 10:00

Baby do kolkeho týždna sa moze brat ten femibio800? som v 7 týždni

• 1.1katka27.03.15 12:36

metalofin je v podstate to aby sa ti ta kyselina listova lepsie vstrebala do tela lebo hlavne v prvych mesiacoch tehotenstva je velmi dolezita lebo sa babatku formu je chrbtica mozog a tak :)

• Lucinka50023.03.15 14:27

Ani ja som zatial nepribrala :) ale je možne ze sa citim ovela lepsie odkedy to beriem? ale stale neviem co je to ten metalofín :)

• 1.1katka06.03.15 13:14

ja som nepribrala vela a uricte za priberanie Femibion nemoze skor sa netreba moc prezierat :)

• Lucinka50002.03.15 10:26

už ho užívam tak dúfam ze bude vsetko v poriadku ale kamoska mi povedala ze ponom dost pribrala pribrali ste aj vy?

• 1.1katka23.02.15 14:17

Ja som po potrate uzivala femibion 800 ked ze som potratila vraj kvoli tomu ze to moje telo nezvladlo a mala som nevyzrete vajicko :(

• Alinka33317.02.15 16:11

Ahojky. Vyskusaj Inofolic. Je to vyzivovy doplnok, ziadna chemia- obsahuje uz spominanu kyselinu listovu (prispieva k spravnemu fungovaniu imunitneho systemu) a vitamin skupiny B- inozitol. Odporuca sa brat 1 vrecusko 1x denne. Moja sestra si ho nevie vynachvalit, ma s nim velmi dobru skusenost Brala ho, ked sa s manzelom snazili o dietatko a dnes kocikuje☺

• bebe2516.02.15 18:54

Ahojte, venujem sa prirodnej medicine uz niekolko rokov a som stastna, ze som bola svedkom niekolkych "zazracnych" otehotneni a porodeni zdravych deti, pri paroch, ktore podla zapadnej mediciny nemali sancu otehotniet. Vo vela pripadoch to je samozrejme psychika, ktoru sa snazim taktiez dat do poriadku u oboch partnerov. Vyziva tela je vsak nesmierne dolezita. V case tehotenstva sa pomerne casto stretavame s gestozou. (Pod pojmom gestozy rozumieme ochorenia, ktore stoja v priamej suvislosti s tehotenstvom. Najcastejsim ochorenim je emesis gravidarum, tehotenske vracanie...) Pri castych gestozach je potrebne zvysit mikrocirkulciu placenty, za pomoci Antilipidoveho caju, po malych davkach. Ak su gestozy skutocne obmedzjuce pridame este Ikan, preparat, ktory znasobi ucinok a zabezpeci spravnu rovnovahu v zenskom tele. Pri zvysenom potrate je potrebne uzivat organicke biokalcium. Je to potrebne najma v obdobi 7 -9 tyzdna (vyvijaju sa zubne a kostne zarodocne bunky) a v obdovi 32 - 34 tyzdna (formovanie kostneho a zubneho tkaniva). Vsetko je samozrejme velmi individualne. Ak je problem s otehotnenim, rada vam bezplatne poradim. Kludne ma nevahajte kontaktovat.Drzim Vam palce :-)

• Lucinka50016.02.15 13:12

Ja som pred 4 rokmi potratila potom som sa rozpravala s mojou lekarkou ze ci by sme to mohli s partnerom skusit zase a co mam robit aby sa to uz nestalo. Povedala mi sa to stava ale ze nech si skúsim kupit vitaminy hlavne ench to obsahuje kyselinu listovu tak som sla do lekarne a kupila :) po pol roku som ostala tehotna :)

• Veronika12510.02.15 08:59

Ahojte potrebujem poradit som pol roka po spontalnom potrate a chceli by sme sa o dieta pokusit znovu ale chcela by som zacat brat nejake vitaminy len neviem ake hlavne aby to obsahovalo dost kyseliny listovej

• muriel2106.08.14 17:04

Caute ja som zacala teraz brat femibion 800 a chcem sa spytat ak budem tehotna mam ho dalej brat ci hned ho vysadit??

dakujem

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Inzercia

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

Ku každému baleniu hociktorého STRONG NATURE prípravku, ktoré si objednáte cez náš e-shop www.strong-nature.sk , dostanete jedno balenie STRONG NATURE Zelená káva 20 kapsúl v hodnote 16,92 EUR zdarma.

^ Späť na vrch