Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

lenusa00

jasne, ved prave vitaminy vplyvaju najviac na rast a vyvoj aj telicka dietata aj mozog aj vsetko. Uz to nie je ako kedysi. Dnes mame my maminky velmi mali vitaminov v tele :( tak pre dietatko ich musime doplnat

tatana1378

Kočky naozaj myslíte, že tie vitamíny môžu až tak veľmi vplývať na to, či sa narodí zdravé dieťatko alebo nie?

malapehana

Sašena pokial ma Joleen znizenu funkciu stitnej zlazy tak u nej neplati to co u vacsiny zien v tehotenstve. Jod je potrebny brat v tehotenstve preto lebo telo ma vyssie naroky na jod, kedze stitna zlaza produkuje viac hormonov ako ked zena nie je tehotna :)

Sašena

joleen co mas so stitnou zlazou ak smiem vediet? v tehotenstve by praveze mala zena prijat do tela viac jodu nie? ved aj ten je potrebny..

Sašena

pehana pravdu mas, niekedy si staci otvorit ustocka a clovek sa hned viac veci dozvie. Podstatne je sa pytat :) este mate v plane do buducna?
rastlinocka no dostala som spatnu vazbu a velmi ma potesila. Jasne ze som sa dala do uzivania nemala som nad cim vahat ked mi femibion este aj lekarnicka odporucila :)
joleen preco nemozes jod? :O

Joleen

Ja mam centravit prenatal vyskúšané a len dobre skúsenosti femibion nemozem kvoli obsahu jodu ten nemozem prijimat

rastlinocka

Sašena je super, že aj takto od lekárničky si dostala spätnú väzbu, že tiež s ním má skúsenosti. Je najlepšie sa o vitamínoch porozprávať s niekým, kto ich má na sebe vyskúšané. Takže si sa dala do užívania?