Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

Renča847

Dakujem baby upokojili ste ma dnes som bola u doktora tak som sa ho pytala na femibnion a odporucil mi ho aj on :)

Anna55

Ano pribera ale toto su famy ze sa z femibionu pribera myslim ze ked sa zena rozozerie v tehotenstve tak priberie aj bez femibionu, femibion sa berie kvoli kyseline listovej a vitaminov potrebných pre vývin babatka. Ja som brala femibion cele tehotenstvo najprv som schudla 4kilá z toho co mi bolo zle a jedinne co som mohla zjest bolo trosku ovocia a kuracia polievka a aj vdaka femibionu mala moja mala vtedy potrebne vitaminy.

veronika89_8

ja som niekde citala ze baba z toho pribrala ale je to len tym ze sa prejedala ja som zatial pribrala sotva 4 kila a beriem femibion uz pekných par mesiacov tak ze femibionom to nie je v tehotenstve treba jest to jasne ale nie 2x viac ale viac zdravo

Renča847

baby poradte som v 8tt kupila som si femibion800 ale kamoska mi povedla ze sa z neho az moc pribera co je na tom pravda?