Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

Bambulienka

Ahojte baby. Potrebujem poradiť mám zníženù funkciu štítnej žľazy a beriem euthyrox 25 a 50 mcg obdeň. Plánujeme bábätko pri kupovani doplnku si mám kúpiť doplnok s jódom alebo bez jódu ďakujem

adrian333

ahoj na pilulka.sk nájdeš kopec vitamínov pre budúce mamičky a neskôr aj vybavenie pre deti. Veľmi dobrá stránka odporúčam.
Prikladám aj zľavový kód ktorý môžeš využiť zdarma. -odkaz odstránený-

stanka292

Stupjakova na kazdeho plati nieco ine, ale myslim ze treba vyskusat vsetko, ked sa snazis a nejde to. Potrebne je vyriesit si vsetky vysetrenia, riesit to s gyn, uzivat vitaminy a pod. Ono to pride ked bude ten spravny cas :)

Joleen

Ps a eate nieco nie nezblaznila som sa ale ja som gynekológiu a pôrodníctvo studivala 4 r pre študovala a prečítala viac nez tisíc tucet kníh a sama som si tiez všemožným presla takze kvoli twj pauze nie som blazon!

Joleen

Ano mesiac dva nemať sex keď ani jeden z vas toto nepochopí tak sa dieťaťa nikdy nedočkáte a keď este ku tomu takto rozmýšľate že bez sexu sa vam vztah rozide tak zbohom viac ti neviwm poradit. Keď tvoj muž má vsetky vyšetrenia ( kvalita a kvantita spermii, počet, pohyblivosť atd ) a ty na ovulaciu, priechodnost vajcovodov tak neviem kde je u vas problém. Ale ja si tipnem že u teba ani ovulku ani tu priechodnost neurobili! Ty si písala že máte vsetky základné vysetrenia a tie hore uvedene vysetrenia nie su zakladne ale to robi specialny urolog a u teba v nemcnici musia robit tie vysetrania nerobi gynekológ! Takze este raz mi napíš ake vysetrenia ti robili! Prwtoze som si na 100 pro ista ze ovulku a priechodnost a tie spermie vam nerobili!

Stupjakova.L

..mesiac dva nemat styk? si sa zblaznila Joleen? :) neviem ci by sa mi potom nerozpadol vztah. My sme v pohode, relaxujeme celkom dost poslednu dobu a furt to nejako nejde. A to ani nie sme taky extrem ze by sme si milovanie planovali kvoli detatku alebo tak..

alzbetiena

Stupjakova.L*
*dôležité je*aby si na to neustále nemyslela. Aby si sa o tom porozprávala aj so svojím lekárom. Aby ste sa doma s drahým porozprávali, že to budete brať prirodzene že sa na to nebudete stále len zameriavať ale, že si to milovanie aj užijete. Že to nebude len o tom, že chcem dieťa. *potom* je dôležité aj to aby tvoje telo bolo na dieťa pripravené ;)

Joleen

Spamätať sa! Dajte si pauzu a mesiac dva nemajte styk. Najdi si nejake hobby záľuby venuj sa sebe urobte si niekam vylet alebo dovolenku musite sa "odblokovať" keď to pojde takto dalej tak sa vam nebude dariť. A uvidíš že po case to pojde. Sice neviem ako dlho sa už snažíte

Stupjakova.L

..lenze ako sa da s takymito vecami bojovat? ako na to aby proste to vyslo? aby to snazenie bolo na osoh? ..pretoze uz niekedy sa citim ze som uz na dne a neviem co dalej. Sama akoby som si uz nevedela ani rady :/