Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

Joleen

Keď žena po dlhom snažení neotehotnie nemusí sa ihneď o nedostatok vitamínov jednať v podstate s tým tonskoro nemá nič spoločné. Problém môže byť v tom že žena nemá vajíčka alebo sa jej nedobre vyvýjajù ďalej môže ísť o to že žena nemá ovulku ako ďalší dôvod sa môže jednať o nepriechodnosť vajcovodov treba rátať aj s ochoreniami štítnej žľazy pretože s otehotnením to má veľa spoločného a nesmiete zabudnúť že chyba môže byť aj u chlapa nemusí mat kvalitné spermie sú chlapy kt nemajú spermie alebo majú len málo na oplodnenie vajíčka. Preto keď žena neotehotnie do pol roka by mali obaja podstúpiť vysetrenia on u urológa a žena u gyndu

Lenda64

možností je ozaj veľa ibaže to aby tii zistili kde je vlastne problém treba aby si podstúpila rôzne vyšetrenia a jedno s druhým, treba aby sa ti gyn povennoval aby ti vysvetlil ako spoznáš napríklad aj to že nemáš dostatok vitamínov, pretože to sa tiež odráža aj na tele ženy ibaže my to častokrát prehliadame

petra_peta

na odber krvi, to musím ísť ku gyn alebo k všeobecnému stačí? Kiora ty si mala málo vitamínov, keď sa ti nedarilo otehotnieť? je to pre mňa celkom veda, čo za týmto problémom môže byť :-/ možností je zrejme veľa...

Joleen

Kiora nemáš pravdu pretože keď žena nevie otehotnieť nemusí sa ihneď o nedostatok vitamínov jednať! Za tým sa môže skrývať viac ochorení alebo dôvodov

Joleen

Petra uplne jednoducho choď za svojim lekárom na odber krvi a nech ti spraví test z kt vitamínu a mineralov kolko máš a z kt potrebuješ

Kiora

petra myslim ze sa to da zistit aj tym sposobom ci sa ti dari otehotniet alebo nie. Podla mna velmi vela zien ma problem s otehotnenim prave preto ze nema dostatok vitaminov tak ako aj ja..

Lenda64

Petra tak to žiješ v omyle. V strave ktorú teraz mnohokrát prijímame nie je toľko vitamínov, koľko by malo byť. Koˇko by sme si priali aby bolo preto je potrebné si pomôcť aj takýmito vitamínami v tabletkách.

petra_peta

"krastella" tak ja neviem. Ja nemám s dieťaťom a s tehotenstvom nejaké skúsenosti, keďže sa ešte len snažíme. Ja som myslela, že vitamíny zo stravy proste stačia, že nemusím brať ďalšie v tabletkách a tak

krastella

petra ako môžeš toto napísať? čo ti lekár povie, tak by si to mala brať do úvahy. On ti predsa nechce zle. On ti len radí a snaží sa ti pomôcť.