Negatívny vplyv HAK

Príspevok v téme: Negatívny vplyv HAK
3MA

dobrý deň. pred polrokom som začala brať HAK Natalya (značku odporučil lekár). Rozhodla som sa pre ňu hlavne kvôli tomu, že som mala nepravidelnú menštruáciu a tvorili sa mi cysty. Tieto problémy samozrejme zmizli, objavil sa však iný- celkom som stratila chuť na sex, čo sa negatívne odráža vo vzťahu. Nijaký iný negatívny vplyv HAK nepociťujem. Vie mi, prosím, niekto poradiť, čo robiť? Myslíte, že stačí aj vymeniť HAK? Neznamená to, že keď ma takto ovplyvňuje jedna značka, tak ma budú všetky? Aj by som ju vysadila, ale nechcem sa vrátiť späť k tým cystám a nepravidelnému cyklu. Nie je na to nejaká iná liečba? ďakujem

3MA

no veď to máš pravdu. takže sa proti tomu nič nedá robiť, aby som sa tých problémov zbavila alebo aspoň to nejak obmedzila? nie je lepšie HAK brať aspoň pokiaľ budem mať dieťa? neovplyvnia nejak tie cysty plodnosť?

jankaaaaaaaaa

treba hak zmenit, na taku, ktora ma uplne ine zlozenie. lekar uz bude vediet co a ako. je to totiz bezne
ale predpokladam ze hak do konca zivota nebudes brat, ked ju vysadis, problemy ktore si mala predtym sa vratia. ci teraz, alebo o 5rokov, alebo o 10, ked hak raz vysadis